Seria Civilization i Painkiller taniej na GMG

greenmangaminglogo1Civilization 5 za 5.99$ – steam
Civilization 5: Gods and Kings za 5.99$ – steam
Civilization 5: Gold Edition za 13.59$ – steam
Painkiller: Redemption za 0.98$ – steam
Painkiller: Overdose za 0.99$ – steam
Painkiller: Resurrection za 1.99$ – steam
Painkiller: Black Edition za 1.98$ – steam

Ceny po użyciu kodu zniżkowego – GMG20-NT7TS-SY2RT

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Seria Civilization i Painkiller taniej na GMG"

 1. Nie jest źle, ale odrobinę taniej było wcześniej na muve za podstawoową wersję (17 zł) czy nawet na steamie w euro za Civ5 Gold 5 marca (9,99e).
  Painkillery pomijam, bo większość z nas je od dawna ma.

 2. tylko z tego co wiem to ten gold na steamie byl bez dodatku Gods & Kings. Choć mogę się mylić.

  1. To Civ5 GOTY nie ma Gods and Kings. Wydana w połowie lutego edycja Gold oczywiście G&K zawiera, tak samo jak wszystkie do tej pory wydane DLC oraz 3 płyty z soundtrackiem w MP3 i ~22 min. film HD Behind the Scenes (tzw. digital deluxe content) – w sumie dla miłośnika serii (grałem w nią od Civ I w 1991 albo 1992 r.) całkiem miły dodatek.
   Pewne na 100% bo na początku marca kupiłem Civ V Gold na steamie właśnie.

   P.S.
   W czerwcu będzie kolejne duże DLC podobne do Gods and Kings (The Whole World AFAIR) gdzie wreszcie będzie polska cywilizacja z czasów Kazimierza Wielkiego. Pytanie tylko dlaczego tak późno (prawie 3 lata od premiery civ5) i dlaczego za tą przyjemność przyjdzie zapłacić znowu ~90 zł albo czekać. Widocznie potężne imperium Polinezji ma w Firaxis wyższe priorytety niż królestwo aspirujące do jednej z potęg XIV świata.

  2. No własnie, wersja gold z GMG ma G&K więc wychodzi taniej niz na steamie. Zwłaszcza ze ja za komplet(goty i G&K osobno) dałem bodajże 50 zł a tutaj mamy za 40 zeta. CO do dodatku to nazywa sie raczej Brand New World:) Wczoraj o tym czytałem.

 3. Warto brać w tej cenie sam dodatek G&K ? Mam podstawke i nie kupowałem wiecej żadnego dlc bo sie wkurzyłem swojego czasu jak zaczeli wydawać nacje pokroju polinezji i stwierdziłem po debacie na ich forum ,że nie dam im wiecej kasy dopuki nie bedzie Polski, skoro sa takimi faszystami 😉 Jestem fanem Civ od 1 ale troche przegieli ostatnio, to tak na marginesie…

 4. Czy Gold jest na steam w polskiej wersji językowej? – czy wszystkie DLC są spolszczone?