Seria Battlefield i dodatki taniej w cdp.pl

cdp2

W ramach noworocznej promocji w cdp.pl do nabycia po obniżonej cenie:

Battlefield 4 – 84.99zł – Origin 
Battlefield 3 – 19.99zł – Origin
Battlefield 3 Decydujące starcie – 13.99zł – Origin
Battlefield 3 Dogrywka – 13.99zł – Origin
Battlefield 3 Powrót do Karkand – 13.99zł – Origin
Battlefield 3 Premium (pakiet DLC) – 42.99zł – Origin
Battlefield 3 Premium Edition – 59.99zł – Origin
Battlefield 3 Siły pancerne – 13.99zł – Origin
Battlefield 3 Walka w zwarciu – 13.99zł

Oferta ważna do jutra do północy.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Seria Battlefield i dodatki taniej w cdp.pl"

    1. jesli chodzi o caloksztalt promocji w cdp to wystarczy poczytac komentarze pod kilkoma ostatnimi pseudopromocjami z tego polskiego sklepiku internetowego z aspiracjami i wtedy mozemy porozmawiac wiecej na ten temat 😉 to firma skierowana w 99% do zupelnie innej klienteli niz osoby znajdujace sie na lowcach i tym podobnych stronach

    2. No i trzeba czytać komentarze pod każdą grą przed zakupem, bo często pliki do ściągnięcia są, tylko klucza brak.

 1. Warto kupić Battlefield 3 Premium Edition czy wystarczy Battlefield 3 Premium (pakiet DLC) do dobrej zabawy? No i drugie pytanie: kod aktywuje się na Origin czy w grze?

  1. Jeśli nie masz podstawki Battlefielda 3, to MUSISZ kupić „Premium Edition”! Gdybyś bowiem kupił „Premium”, to i tak będziesz musiał dodatkowo dokupić właśnie podstawkę. Czyli w skrócie: „Premium” to pakiet wszystkich DLC, ale bez samej podstawki wymaganej rzecz jasna do uruchomienia owych dodatków; natomiast „Premium Edition” to wszystko, czego potrzebuje osoba, która nie posiada jeszcze Battlefielda 3 (tzn. podstawki) na Originie – bo poza pakietem pięciu DLC, jest tutaj również zawarta edycja podstawowa gry.

 2. Ostatnio BF4 byl na Origin w cenie ponizej 80zl. Pisalem w „zaproponuj promocje” ale nie wiem czy na głównej pojawiło sie info o tym.

  1. Też raz pisałem, że jest obniżka na gry Origin, ale gdzie tam nawet takiego newsa tu nie było