Promocja na Sekiro Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice tanio na Xbox One oraz Xbox Series X|S – gra From Software za 109 zł zamiast 188,49 zł w Microsoft Store

Sekiro: Shadows Die Twice jest kolejną grą, która znacznie taniej można zakupić w brazylijskim Microsoft Store. Najnowszą produkcję From Software kupicie już za 109,05 zł w brazylijskim regionie. W rodzimym MS Store przyszłoby Wam zapłacić 188,49 zł.

Sekiro: Shadows Die Twice – R$129,35 (109,05 zł)

Promocja trwa do 3 listopada.

Poradnik dot. zakupu tanio Sekiro: Shadows Die Twice znaleźć można w dalszej części wpisu.

Jak kupić tanio Sekiro: Shadows Die Twice w Microsoft Store

Aby zakupić tanio Sekiro: Shadows Die Twice na konsole Xbox One oraz Xbox Series w brazylijskim regionie Sklepu Microsoftu, należy:

Krok 1. Kupić giftcardy:
– GAMIVO: 100 BRL za 77,07 zł oraz
– G2A: 2x 15 BRL za 15,99 zł sztuka

Krok 2. W ustawieniach profilu na stronie Microsoft Store dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Zakupić Sekiro: Shadows Die Twice przez przeglądarkę klikając w Sekiro: Shadows Die Twice, a następnie, na karcie gry przycisk Comprar/Encomendar i odnośnik Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Aktywacja giftcardu ma miejsce w momencie wybierania metody płatności za grę (Resgatar um cartão-presente).

UWAGA! Niewykorzystane z karty podarunkowej środki zostają przypisane do konta w Microsoft Store – mogą zostać użyte w przy kolejnych zakupach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.