Season Pass do Assassin's Creed Origins za 17,06 zł [trochę kombinowania]

Assassin’s Creed Origins – Season Pass [PC Code – Uplay] – 4.00 EUR (17,06 zł)

Instrukcja:

 1. Promocja dostępna jest tylko dla abonentów Prime. Możecie zapisać się do 30-dniowego triala w tym miejscu.
 2. Cena „Actuellement indisponible” (produkt niedostępny) wyświetlać będzie się jeśli jesteście zalogowani na koncie Amazon z polskim adresem. Musicie ustawić francuski adres jako domyślny, aby dokonać zakupu.
Tagi:

Amazon Prime Day 2019. Lista najciekawszych promocji

Komentarze do "Season Pass do Assassin’s Creed Origins za 17,06 zł [trochę kombinowania]"

 1. po wejściu w tryb incognito i mając adres fr, jest i tak: „Cet article n’est pas disponible à la vente en raison de restrictions géographiques.” Ktoś to rozwiązał?

 2. Jeśli co ja bym przygarnął za 20 PLN 🙂
  Jak komuś się uda i ma zbędny

 3. A ja zarejestrowałem się w tym Amazonie francuskim, potem aktywowałem prime pobrało mi 1 euro z karty, przy okazji ustawiłem vpn i zmieniłem adres dostawy na Paryż itd. Dokonałem zakupu, pobrało znowu 1 euro i dostałem wiadomość, że moje konto zostało zamrożone, w celu weryfikacji i żebym nie dokonywał żadnych zakupów, także jestem 2 euro na minus na nic.

 4. Jako że wiele osób ma problemy z dokonaniem zakupu – wygaszam newsa.

  Jeśli Amazon zablokował 1 EUR, to ta kwota powinna zostać wam zwrócona.

  Wydaje mi się, że da się jakoś zakombinować z tym adresem, żeby domyślnie był francuski, ale sam już wykorzystałem Prime’a w Amazonie FR, więc nie mam jak sprawdzić.

  1. Jeśli ktoś chętny, to ze tu mieszkam i kupuję na Amazon FR, mogę kupić i takiej osobie przesłać kod do Uplaya jeśli nie jest w stanie zakupić. Dodam tylko ze platnosc najpierw, tak na wszelki wypadek. Jak na bazarze i groupbuysach, reputacje forumowa mam raczej oki jesli ktos ma watpliwosci. 😉

 5. Zwracam honor, działa, ale konto musi mieć tylko adres francuski i brak adresu rozliczeniowego. Najlepiej stworzyć nowe konto.

  1. Jak ktoś to ogarnia, to przeleję i 3 dyszki zamiast 17 zł, byle to za mnie zrobił