Sci-Fi RPG z mechami 13 Sentinels: Aegis Rim w historycznie najniższej cenie w Nintendo eShop

Fani gier studia Vanillaware mają powód do radości, bowiem pierwszy raz od premiery 13 Sentinels: Aegis Rim jest dostępne tak tanio. Tytuł doczekał się 70% zniżki, dzięki czemu kosztuje tylko 74,70 zł. Powieść wizualna z elementami RPG otrzymała świetne opinie recenzentów i graczy.

Promocja potrwa do 10 września 2023 roku.

13 Sentinels: Aegis Rim jest częścią naszego zestawienia z najlepszymi grami o mechach i robotach. Zachęcamy Was do jego lektury.

Jak zaoszczędzić na zakupach w Nintendo eShop?

Jeśli chcecie dodatkowo obniżyć cenę gry, sięgnijcie po tanie giftcardy. Dzięki doładowaniu o wartości 70 PLN, za tytuł Vanillaware zapłacicie 71,20 zł. Oferty znajdziecie poniżej. Jeśli nie wiecie, jak aktywować karty podarunkowe w Nintendo eShop, zajrzyjcie do naszego poradnika.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.