Promocja na Ruined King A League of Legends Story
  Polecamy

Ruined King: A League of Legends Story na Nintendo Switch za 97,96 zł zamiast 119,99 zł w afrykańskim Nintendo eShop

Wczoraj odbyły się premiery dwóch gier z uniwersum League of Legends. Minie trochę czasu zanim pojawi się pierwsza promocja na Ruined King: A League of Legends Story, jednak już teraz możecie zakupić grę taniej w afrykańskim regionie Nintendo eShop. W Polsce Ruined King kosztuje 119,99 zł, zmieniając region kupcie tytuł ponad 22 zł taniej, w cenie 97,96 zł:

Poradnik opisujący sposób dokonania zakupu w innym regionie sklepu Nintendo znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Jak kupować gry w innym regionie Nintendo eShop?

  1. Na witrynie internetowej accounts.nintendo.com zmieńcie region konta na kraj, w którym znajduje się tańsza gra.
  2. Dokonajcie zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłaćcie zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem. Jeśli nie macie jeszcze Revoluta, skorzystajcie z naszego linku.
  3. Po skończeniu zakupów możecie z powrotem przestawić konto na rodzimy region – ponownie skorzystajcie ze strony accounts.nintendo.com.

Uwaga

Regiony konta Nintendo możecie zmieniać do woli, niemniej jednak pamiętajcie o tym, że zmiana regionu resetuje środki w wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli macie w portfelu jakieś złotówki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, nie o Gold Coins. Złote Monety, otrzymywane za zakupy w sklepie Nintendo, są przypisane do danego regionu, w którym zostały zdobyte.Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.