RPGowy weekend w cdp.pl

cdp2Do końca weekendu w cdp.pl taniej do -50% możecie kupić cztery RPGi:

Wiedźmin Edycja Rozszerzona – 14.99zł
Wiedźmin 2 Zabójcy Królów – 24.99zł
Kingdoms of Amalur – 27.49zł (Origin)
Divinity Antologia – 29.99zł (Steam)

Promocja potrwa do poniedziałku do godziny 9-tej.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "RPGowy weekend w cdp.pl"

 1. Niezłe promo na Wiedźmina 2, podepnie się do GoGa? Z drugiej strony chyba jednak wolałbym mieć to w pudełku…

  1. Gog generalnie nie robi problemu z dodaniem W2 do swojego konta, obojętnie gdzie się kupiło. Więc jak wyślesz im dowód zakupu to powinni ci go podpiąć.

 2. Serio cdp nie może zejść z ceną WIedźmina 2 niżej? W zagranicznych sklepach można już było pare razy dorwać poniżej 20 zł a u nas dalej 25? Szkoda nawet czasu wchodzić na cdp.pl w poszukiwaniu dobrych promocji…

  1. Też się temu dziwię. Wiedźmina 1 EE i Wiedźmina 2 EE mam kupionego łącznie (bundle) na Gamefly za 19,80 zł i nawet od nich nie próbowałem pobierać, tylko oba od razu aktywowałem i pobrałem bez problemu z dodatkami z gog.com, a cdp.pl ma jakieś opory przed promocją na samego Wiedźmina 2 lepszą niż za 25 zł.
   Powstaje chora sytuacja, że wybitnie polską grę (Sapkowski), wyprodukowaną przez PL developera, mającą polskiego wydawcę polski gracz kupuje u pośrednika w zachodnim sklepie …bo tam jest 2x taniej. I to nawet wliczając przewalutowanie, o proporcjach do zarobków nawet nie wspomnę bo przy nich W1 musiałby być sprzedawany w PL za ~2 zł a W2 za ~4 zł.

 3. Mam wrażenie, że nie tak dawno była troszkę lepsza oferta z Wieśkiem 1. Przegapiłem, ale chyba tym razem się jeszcze wstrzymam…
  A możecie coś napisać o zakupach na cdp – nie ma żadnych problemów z nimi?

  1. Co masz na myśli? Jakie miałyby być problemy? Kupujesz i parę sekund później masz na swojej półce, po zalogowaniu, linki do pobrania gry albo kod. Żadnych problemów.

  2. Na steamie Wiedźmin 1 (Edycja Rozszerzona) był za jakieś 7-8zł. Pewnie będzie na letniej wyprzedaży (czerwiec/lipiec)

  3. Z zakupem nie ma żadnych problemów, ale podobno są z pobieraniem, bo downloader delikatnie rzecz ujmując nie jest jeszcze do końca dopracowany.