Rewelacyjne oferty na pre-order Bioshock Infinite na Amazonie i GMG!

bioshock-3-sky-wallpaperOferta Greenmangaming:

Bioshock Infinite + X-COM: Enemy Unknown + Bioshock + dodatkowa gra* za $44,99 (144,77zł)

* do wyboru Spec Ops: The Line , Civilization V, BioShock 2, Mafia II or The Darkness II. 

Oferta Amazon.com:

Bioshock Infinite + X-COM: Enemy Unknown + dowolna gra 2K za 30$* + „BioShock Infinite: Mind in Revolt” na Kindle + „Industrial Revolution Pack”

* kredyt na dowolną grę ma ważność 12 miesięcy

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Rewelacyjne oferty na pre-order Bioshock Infinite na Amazonie i GMG!"

  1. Hmm myślicie że oferta z GMG jest lepsza niż oferta z season pass z muve?

    1. Nie polecam przekrętasów z Gamersgate tym razem. Zablokowali możliwość użycia zniżki NA WSZYSTKO z rekompensaty za usunięcie mojego Bethesda Pack :/
      I tak lepiej wychodzi GMG

    2. remike nie zgodzę się z tobą na GG można mieć za 30 funtów z czego wraca na konto: 30% i 5% za zamówienie razem= 16000 BC(w formie BC). Gra kosztuje 45000BC czyli koszt gry z bonusami =29000 BC(29$=93zł).

  2. Ja jednak polecam ofertę z muve z Season Passem. Praktycznie wszystkie gierki (poza Xcomem) są dość tanie (Spec-Ops był kiedyś za 16zł, Darkness II chyba za 20 coś itd), a sam Season Pass to kwestia 80 coś zł. Mi udało się dorwać Bioshocka właśnie z muve ze zniżką 40% z Kompanii Graczy i łącznie wyszło mi 89zł, czyli praktycznie za koszt samego season passa.