X

«

»

Resident Evil Revelations 2 – Przegląd ofert przedpremierowych

RE RevelationsWkrótce na rynek trafi pudełkowe wydanie Resident Evil Revelations 2. Twórcy gry posłuchali głosów fanów i tym razem jest to produkcja nastawiona przede wszystkim na survival, znacznie mniej tutaj akcji typowej dla shooterów. Grę rozpoczynamy jako Claire Redfield i Moira Burton, znajdując się w niezbyt przyjaznym i opuszczonym zakładzie karnym.

Gra oferuje kampanię, którą możemy rozegrać w trybie kooperacji, a także tryb Raid, w którym zmagać się będziemy z grupami przeciwników.

Resident Evil Revelations 2 trafi na PC, PS3, Xboksa 360, PS4 oraz Xboksa One już 13 marca.

PC – wersja cyfrowa

Kompletny sezon w formie cyfrowej kupicie najtaniej w Gamesrocket.com. Gra została tutaj wyceniona na 16,95 Euro, a więc około 69,90 zł. Uwaga – Gamesrocket ma bardzo specyficzny system weryfikacji przy płatnościach przez PayPal i wybrani kupujący mogą zostać poproszeni o dowód tożsamości. W związku z tym mamy dla Was alternatywną, chociaż nieco droższą ofertę ze sklepu Funstockdigital.co.uk – £12.99, czyli około 74 zł.

>> Resident Evil Revelations 2 – PC – wersja cyfrowa – porównanie cen <<

PC – wersja pudełkowa

Po uwzględnieniu kosztów wysyłki, Resident Evil Revelations 2 zamówicie najtaniej w Konsoleigry.pl – za grę zapłacicie 99 zł + 9,99 zł za dostawę Pocztą Polską. Jeśli zależy Wam na dostawie kurierem, to tutaj warto zwrócić uwagę na dwie propozycje – Swiatksiazki.com109,99 zł z darmowym transportem oraz Sklep.gry-online.pl 97,90 zł i 13,99 zł za przesyłkę kurierską.

>> Resident Evil Revelations 2 – PC – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

PlayStation 3 / Xbox 360

Również w przypadku wersji na konsole poprzedniej generacji wyróżniają się trzy oferty. Najniższą cenę znajdziecie w Konsoleigry.pl, gdzie Resident Evil Revelations 2 kosztuje 139 zł, z wysyłką rozpoczynającą się od 9,99 zł (Playstation 3 / Xbox 360). Jeśli zależy Wam na wysyłce kurierem, to ciekawie prezentuje się propozycja sklepu Euro.com.pl149 zł z darmową przesyłką kurierską (PlayStation 3 / Xbox 360).  Warto też zwrócić uwagę na ofertę Sklep.gry-online.pl 138,90 zł i transport kurierem za 13,99 zł (PlayStation 3 / Xbox 360).

>> Resident Evil Revelations 2 – PlayStation 3 – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

>> Resident Evil Revelations 2 – Xbox 360 – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

PlayStation 4 / Xbox One

Wydanie na konsole nowej generacji najtaniej kupicie w Euro.com.pl169 zł z darmowa dostawą kurierem (PlayStation 4 / Xbox One). Taką samą cenę znajdziecie też w Agito.pl (PlayStation 4 / Xbox One). Nieco drożej wyjdzie Was zakup w Sklep.gry-online.pl, gdzie za grę zapłacicie 159,90 zł, a za wysyłkę kurierem 13,99 zł (PlayStation 4 / Xbox One).

>> Resident Evil Revelations 2 – PlayStation 4 – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

>> Resident Evil Revelations 2 – Xbox 360 – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

 

 • „Twórcy gry posłuchali głosów fanów i tym razem jest to produkcja nastawiona przede wszystkim na survival, znacznie mniej tutaj akcji typowej dla shooterów.” Proszę was, nie powtarzajcie kłamstw 😉

  • Shav

   Cóż, w porównaniu do RE5 i RE6 to strzelania i akcji jest naprawdę znacznie mniej.

   • A w porównaniu do pierwszej części Revelations?

    • Moim zdaniem podobnie jak w Revelations 1

    • Grzybson Grzyb

     Najbliżej RER2 kampanii Leona z RE6, a RER1 była bardziej podobna do RE2/3

    • To moje zdanie ale nie zgodzę się z tym stwierdzeniem dlatego że kampania Leona była strasznie korytarzowa z praktycznie zerową ilością zagadek – właściwie pomimo że klimatyczne ale jednak tylko strzelanie. A tu jednak pojawiają się półotwarte lokacje, w trzecim epizodzie jest też sporo całkiem sensownych zagadek, jest dużo „spokojniejszych” momentów gdzie trzeba działać z ukrycia. Dlatego uważam że jednak jest bliżej do RER 1. Oczywiście tak jak napisałem to tylko moje zdanie.

    • Kampania Clair ma bardzo korytarzową konstrukcje, trochę oddechu można złapać u Barrego, gdzie jest dużo więcej strzelania

    • W pierwszym epizodzie tak ale 2 i 3 ma już półotwarte lokacje w kampanii Claire i na pewno nie jest to poziom korytarzowości RE 6. Tak samo drugi epizod w kampanii Barrego jest spokojniejszy i jest wyraźnie mniej strzelania niż w pierwszym epizodzie. Najdokładniej będzie można ocenić jak już wyjdzie całość. Co nie zmienia faktu że jak narazi z każdym kolejnym epizodem gra według mnie zyskuje.

    • Popieram w 100% że zyskuje, szkoda że tylko 4 epizody, ale capcom, będzie tona dlc

    • Mają być jeszcze jakieś 2 bonusowe ale chyba nie będą zbyt długie chociaż chciałbym się mylić. DLC to na pewno skoro teraz są takie które powiększają rozmiar skrzynek na broń, albumy itd. to zostawili sobie furtkę na szerokie pole do popisu.

    • Gdzieś czytałem o tych 2 dodatkowych dlc z Moirą i Natlią, podobno będą/są słabe, nie dorównują jakością poprzednim epizodom

 • Grałem w pierwszy epizod. Szczerze?

  Grafika – przeciętna, pomimo ustawień ultra wygląda jak gra sprzed kilku lat.
  Animacje – nawet to można spartolić .
  Fabuła – taka dynamiczna, że męczyłem się aby skończyć 1 epizod.
  Dźwięk – jedyny element który mogę pochwalić.

  Grałem we wszystkie Residenty, jednak Revelations 2 pokazał że można jeszcze bardziej spieprzyć serie, nawet po kiepskim RE6 (ok, tylko kampania Leona dawała radę).

  Nie wiem czy kasa całkiem przesłania im wzrok.
  Czy mylą sobie forum Resident Evil z Call of Duty. Ciężko powiedzieć..

  • Chyba coś się tobie pomyliło. Kupując taki szrot napędzasz całą maszynę. Capcom nie tworzy gier jako dzieła sztuki tylko jako produkt, który ma się sprzedać. Niestety mimo, że jakość gry upadła to coraz więcej osób kupuje. Głosuje się portfelem. Dzięki takim jak ty wyjdzie na pewno następna część, która będzie jeszcze bardziej Call od Duty.
   Żeby nie było ostatni RE jaki kupiłem to RE4.(tak i żal został do dziś bo stara wersja przed tą ze Steama jest tragiczna).

   • Nie dokładam swojej cegiełki do tego co ostatnimi czasy wyrabia Crapcom.

    Grałem u kumpla, bo pierwszy Revelations był moim zdaniem dobry.

    Jedyna kasa jaką dostał ode mnie CC, była za RE: HD Remaster.
    Bo jest to solidna gra, która ewidentnie pokazuje czego chcą ludzie.
    Oraz w jakim kierunku powinni iść.

   • „Capcom nie tworzy gier jako dzieła sztuki tylko jako produkt, który ma się sprzedać.” Gdyby za produkcję gier można było używać marzeń naiwnych ludzi, to wtedy można by było tworzyć „dzieła sztuki”. Obudź się. Koszt produkcji gier wzrósł, marketing też kosztuje. Wydanie dobrej gry nie jest jednoznaczne z dobrą sprzedażą (Bayonetta 2 tylko 600k egzemplarzy sprzedanych).

  • Nie. Nieszczerze. Najlepiej kłam.

   • Niemiłe i niepotrzebne…

    • Niemiłe? W słoiku żyjesz, że boli Cię taki tekst?

    • Właśnie nie, dlatego zwracam uwagę tam, gdzie ludzie zapominają o kulturze wypowiedzi. Nie jestem też za przesadnie ciasną etykietą oraz poprawnością polityczną, ale za zwyczajną ludzką życzliwością owszem. Pozdro

    • To wszystko zdechło dawno temu.

    • Zdaję sobie sprawę, że mogę zachowywać się jak dinozaur, lecz zawsze jest tak, iż moda zatacza koło, więc możliwe jest, że bycie bezceremonialnym zniknie z komentarzy.

 • Zapomnieli zrobić remake Resident Evil Zero z Gamecube 😛

  • Karol Niecik

   Widziałem gdzieś screena że powstaje, przedstawiał menu PS4 z tą właśnie grą gdzieś w rogu.

 • No to mnie zmartwiliście. Kolejny skok na kasę mamy, tym razem bardziej bezczelny w postaci odcinania kuponów tzn. epizody. Już przy 4 Capcom stracił pomysł na to, jak uwspółcześnić serię (zainteresujcie się czym miała na początku być ta część). Po Revelations 1 i HD (też kotlet, ale za to smaczny) miałem nadzieję na Zero i kolejne Revelationsy utrzymane w klasycznym stylu, a tu lipa panie.

 • A ja tam jestem zadowolony. Fakt grafika może nie jest najwyższych lotów i trzyma mniej więcej poziom RE Revelations HD, oraz że port PC na początku był w skandalicznym stanie (lagi i straszne spadki fps na mocarnych maszynach, brak coop’a) ale tej odsłonie na pewno jest bliżej pierwszym Residentom niż 5 i 6. W moim odczuciu jest co najmniej tak dobrze jak w przypadku RE Revelations. Pierwszy epizod pozostawił uczucie niedosytu ale przy drugim gra zyskała rumieńców (polecam granie od razu na poziomie Hard). Oczywiście to nie jest poziom pierwszych Residentów ale jestem w trakcie ogrywania 3 epizodu i jest naprawdę dobrze.