Promocja na Red Dead Redemption 2
  Polecamy

Red Dead Redemption 2: Special Edition + Metro Exodus na Xbox One za 112 zł zamiast 178 zł!

Przy zakupie dwóch giftcardów 100 BRL z G2A, za całość zapłacicie 120,92 zł. Po kupnie obu gier zostanie Wam jeszcze R$12,67 na koncie w MS Store, które możecie wydać m.in. na The Walking Dead: New Frontier (R$11,50).

Sposób dokonania zakupu znajdziecie w dalszej części wpisu.

Sposób dokonania zakupu gier z brazylijskiego Microsoft Store:

Krok 1: Kupujecie giftcardy w G2A:

Krok 2: W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3: Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.


W polskim Microsoft Store podobny zestaw kosztowałby 178,23 zł – 122,14 zł za Red Dead Redemption 2: Special Edition i 56,09 zł za Metro Exodus. Kupując w Bazylii otrzymujecie dokładnie takie same produkty, jako że gry na Xbox One nie mają ograniczeń regionalnych.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.