Promocja na Red Dead Redemption 2
  Polecamy

Red Dead Redemption 2 na Xbox One za ok. 80 zł zamiast 130 zł

Red Dead Redemption 2 – R$124,50 (~80,25 zł)

Cena w Polsce wynosi 130,04 zł.

Sposób dokonania zakupu opisujemy w dalszej części wpisu.

Red Dead Redemption 2 znika z oferty Xbox Game Pass

Już 7 września Red Dead Redemption 2 zostanie usunięte z oferty Xbox Game Pass na Xbox One.

BĄDŹCIE NASZYMI AMBASADORAMI 🙂

Łowcy, ciężko pracujemy, żeby publikować jak najbardziej atrakcyjne oferty z grami. Wiemy, że nasza praca nie idzie na marne i podobne artykuły okażą się dla Was przydatne, niemniej jednak niezwykle boli nas to, że efekty naszej pracy są często Ctrl + C, Ctrl + V przez inne serwisy agregujące promocje lub też piszące o grach :/ Dlatego mamy do Was prośbę: Bądźcie naszymi Ambasadorami w Internecie i pomóżcie nam walczyć z podmiotami, które żerują na treściach zamieszczanych na Lowcygier.pl. Dziękujemy 🙂

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1 – Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:

  • 2x 100 BRL za 128,91 zł z kodem ROCKETSALE3 w GAMIVO

Pozostałe R$75,50 możecie wydać na dowolną inną grę z Microsoft Store, na przykład na Assassin’s Creed Odyssey Edycja Ultimate za R$74,75 (~48,18 zł).

Krok 2 – W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3 – Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

UWAGA

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.