Pure Farming 2018 PC + DLC – £7.59 (36,60 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Pure Farming 2018 za 36,60 zł w cdkeys"

  1. Bo miała być wielką konkurencją Farm Simulatora, a nie jest. Dodatkowo ma sporo bugów i nie sprzedaje się tak jak założyli twórcy, dlatego też cena musi spadać.

   1. Twórcy nigdy nie tytułowali się „konkurencją” Farminga. Farming to pełnoprawny symulator, Pure natomiast ma tylko jego namiastki. Stąd też uczciwie nie napisano tego w tytule samego produktu. To raczej alternatywa, niżeli rywal.

  2. słaba optymalizacja, masa bugów (robią co mogą ale nadal jest sporo do zrobienia), mała ilość maszyn, grafika wyprana z kolorów, wiele tekstur w słabej jakości, mocno uproszczone zarządzanie zwierzętami, no i mody mody mody – wyszło kilka na początku a teraz społeczeństwo chyba porzuciło projekt bo nic nie wychodzi. Dodatkowo modować można tylko pojazdy – maszyn zrobić nie można np. kombajn można zrobić, ale hedera już nie

 1. Szkoda, że Pizza Connection 3 tak szybko nie tanieje, a ma o wiele gorsze recenzje i jeszcze mniej sztuk sprzedano…

 2. W sumie nie wygląda złe ta gra a w polskiej walucie jest za 39,59. Nie widzę sensu bawienia się w funty i jeszcze odpada przewalutowanie