Letnia wyprzedaż w PlayStation Store
  Polecamy

Przygotuj się na jutrzejszą Letnią Wyprzedaż w Playstation Store - kup doładowanie 100 PLN za 81,34 zł

Sony wysyła do graczy wiadomości email z zaproszeniem na Letnią Wyprzedaż w Playstation Store, która ma wystartować już jutro, 22 lipca*.

Z samego rana opublikujemy na Lowcygier.pl pełną listę gier objętych tegoroczną wyprzedażą. Jednocześnie zachęcamy Was do zaopatrzenia się w tanie doładowania do PSN przed podwyżkami spowodowanymi wzrostem zainteresowania. W dalszej części newsa znajdziecie specjalną ofertę przygotowaną dla czytelników Lowcygier.pl.

Gdzie kupić tanie doładowanie do Playstation Store?

Cena z kodem zniżkowym Lowcy100PSN

Z okazji wyprzedaży, przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy do sklepu Eneba, Lowcy100PSN, który obniży cenę doładowania PlayStation Network Card 100 PLN (PL) PSN Key POLAND do €17.30 (76,78 zł). Razem z prowizją za płatność zapłacicie w sumie 81,34 zł.

Aby kod zniżkowy Lowcy100PSN zadziałał, musicie przejść do sklepu Eneba z naszego linku. Celowo przekierowujemy was do oferty w EUR – przy wyborze PLN produkt jest o 2 zł droższy. Pozostawcie EUR, a po przejściu do Przelewy24 i tak zapłacicie w złotówkach kwotę identyczną, jak podana w newsie (81,34 zł).

Promocja na doładowanie potrwa do piątku do godz. 13:00. Wyprzedaż na PSN rozpocznie się jutro z samego rana i powinna potrwać tradycyjnie ok. 2 tygodni.

*źródło: PPE.pl

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.