X

«

»

Promocje w Ubishopie (18.07)

uplay

W ramach 72-godzinnej oferty po obniżonych cenach zakupicie:

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist – Uplay Deluxe Edition – 24,97 zł
Ghost Recon Phantoms Gold Edition – 24,97 zł
Prince of Persia Piaski Czasu – 9,97 zł
The Settlers: Rise of an Empire – 9,97 zł
The Mighty Quest for Epic Loot – Infinite Pack – 24,97 zł
Far Cry 4 – Escape from Durgesh Prison (DLC) – 23,99 zł
Anno 2070 – Dobry interes (DLC Complete Pack) – 13,74 zł

 • Czy The Crew kupione na Steamie będzie można też odpalać przez sam Uplay ? Czy tylko poprzez Steam ,który następnie uruchamia Uplay ?

  • Moim zdaniem zazwyczaj wystarcza sam Uplay ale nie jestem pewien jak jest w przypadku The Crew. Pytanie tylko po co mieć na Steamie skoro można mieć taniej w ubishopie a Steam w tym przypadku to tylko dodatkowy drm i launcher?

   • Zwykle tak ,ale w tej chwili w promocji cena w obu sklepach jest identyczna. Stąd moje pytanie,bo jeśli można mieć tutaj i tutaj za te same pieniądze ,to dlaczego nie.

  • Kamil Dziwota

   Nie tak dawno temu sprawdzałem i jeśli grę wymagającą Uplay kupiło się na Steam, a potem będzie się ją włączać przez Uplay, to ta aplikacja Ubisoftu i tak uruchomi Steam i wtedy grę czy jakoś mniej więcej tak.

   Po prostu gry Steam+Uplay są jakby osobnymi pozycjami w bibliotece Uplay niż gry tylko-Uplay.

   Czasem było tak, że gry Steam+Uplay dostawały niektóre aktualizacje z opóźnieniem w stosunku do tych samych gier w wersji tylko-Uplay przez co np. posiadacze różnych wersji nie mogli ze sobą grać przez Internet (np. ponoć tak było w Driver: San Francisco czy Ghost Recon: Future Soldier – na szczęście po pewnym czasie dodano aktualizację czy aktualizacje także dla wersji Steam+Uplay czy jakoś tak).

   Jeszcze ponoć ze Splinter Cell: Conviction w wersji Steam+Uplay były (nie wiem czy nadal są) jakieś problemy z kluczem aktywacyjnym do gry online.

   Poza tym ponoć warto wyłączyć Uplay Cloud, gdyż ponoć przez to można było stracić dostęp do stanów gier i na wszelki wypadek co jakiś czas robić ich kopie (można też użyć GameSave Manager, ale on nie zawsze wykrywa gry, więc lepiej się upewniać).

 • w sumie moglibyscie dopisywac jeszcze, ze jak ktos ma 100 punktow uplay to moze je zamienic na swoim koncie w voucher na -20% zniżki, a poza tym, z zakupy dostajemy punkty uplay potrzebne do odblokowywania nagrod w grach ubi (no i do wspomnianej zniżki)

 • The Settlers: Rise of an Empire okazało się po zakupie bez Uplay ._.