X

«

»

Promocje w sklepie Ubisoftu (18.01)

uplay

W ramach 72-godzinnej oferty po obniżonych cenach kupicie:

Brothers in Arms: Hell’s Highway – 4,97 zł
Assassin’s Creed Rogue: Pakiet Dziedzictwo Templariuszy – 18,19 zł
Assassin’s Creed IV Black Flag: Illustrious Pirates Pack (DLC) – 10,80 zł

 • Azon_PL

  Jak mnie ten drak informacji co dokładnie zawierają dane paczki DLC zawierają wkurza. Kupił ktoś podstawkę AC Rogue plus ten pakiet i może mi powiedzieć co ostatecznie dostał?

  • Na steamie chyba jest dokładnie opisane. Ja mam ac rogue kolekcjonerkę na ps3 więc ci nie powiem, bo to chyba trochę się różni.

   • Azon_PL

    Właśnie na steamie też nie ma zbyt dobrego wyjaśnienia. Tam w Templars Legacy jest opisany jako pakiet zawierający dwie misje. Jednak na Steamie nie można DLC z pakietami komandora (?), templariusza i officera więc można by założyć, że są częścią tej paczki. W sklepie uplay też zostały wymienione tylko te dwie misje, jednak wspomniane jest o nowych elementach do statku, którcyh akurat w tych dwóch misjach się nie dostaje.. Dodatkowo filmik prezentujący ten dodatek oraz wiki sugeruje, że te trzy pakiety wchodzą w skład Templars Legacy. Jest jeszcze cyfrowa edycja deluxe gdzie zapewne są wszystkie dlc (zapewne, bo zostają tylko wymienione kilka zamiast wszystkich, które są zawarte), ale jednocześnie dodawane są tzw. oszczędzacze czasu, które psują rozgrywkę a nie wiem czy da się je wyłączyć na uplay. Dodatkowo mam złe doświadczenia z cyfrowymi edycjami deluxe gier AC – zazwyczaj i tak trzeba było dokupywać jakieś paczki, żeby mieć całość.