Promocje w sklepie Segi. Aliens: Colonial Marines za 5 dolarów!

SEGA Summer Promo:

Football Manager 2013 – $19.97 – Steam
London 2012 – The Official Video Game – $4.99 – Steam
NiGHTS into dreams… – $2.50- Steam
The Cave – $5.08 – Steam
Viking: Battle For Asgard™ – $5.08 – Steam
Virtua Tennis 4 – $5.08
Aliens: Colonial Marines™ –  $4.99 – Steam
Renegade Ops Collection – $5.76 – Steam
Hell Yeah! Collection – $6.63 – Steam

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocje w sklepie Segi. Aliens: Colonial Marines za 5 dolarów!"

  1. Myślę, że tak, sporo bugów zostało naprawionych, a i sama gra aż tak zła nie jest.

  2. Teraz przecież pobierasz ze Steama wersję już spatchowaną. Od siebie jako fana serii filmów polecam 😛

  3. Według mnie nie warto – gra nawet po poprawieniu bugów niszczy kanon. Zresztą strzela się jak plastikowego karabinku, a AI jest nadal głupie jak było głupie.

  4. Mam grę od premiery. Po niej była tragedią. Jestem ogromnym fanem Aliena, znam na pamięć wszystkie gry (PC) i filmy, ale tej gry nie mogłem przejść. Wina wnerwiających bugów, które istnieją wciąż nawet po ściągnięciu 4gb patchu. Często zdarza się np. tak, że towarzysze zastygają i nic nie robią co uniemożliwia dalszą rozgrywkę lub gra się crashuje. Zdecydowanie odradzam. Lepiej zainwestować w świetnego wg mnie AvP (tego nowego).

 1. Chciałem kupić ACM, przy płaceniu okazało się jednak, że nie ma opcji wyboru paypal (tylko Visa lub Mastercard). Można to jakoś obejść?

 2. Mała rada – zakladajac tam konto uzyjcie jakiegos jednorazowego hasła. Prawdopodobnie trzymaja je w plaintekscie, bo przysylaja mailem po zalozeniu konta.

  1. Wiesz, że o niczym to nie świadczy?
   Podajesz hasło -> jest wysyłane do serwera -> serwer przesyła na email + szyfruje i zapisuje w bazie.

   O przechowywaniu plaintext może świadczyć to, że przy odzyskiwaniu hasła wyślą ci hasło, które podałeś przy rejestracji… Choć to też niekoniecznie musi oznaczać, że nie są szyfrowane

  2. Bez żartów proszę. GMG to nie są totalni amatorzy, a tylko tacy mogą coś takiego robić. Zresztą mało który sklep online w czasach rainbow tables nie soli hashy – gdyby tego nie robił strach podawać w takim sklepie jakiekolwiek dane płatnicze. Dlatego m.in. BARDZO nie podoba mi się obligatoryjne trzymanie pełnych danych karty, których nie da się usunąć, przez Gamefly – z tego względu odradzam kupowanie tam czegokolwiek wszystkim by nie popełnili tego błędu podając dane płatnicze.

  3. @na pewno nie kubaku4, ok ale masz szyfrowane te hasła, ale musi być algorytm deszyfrujący i tutaj taki jest, bo dostajesz hasło na maila. Dla mnie to nie jest zbytnio dobre rozwiązanie Wolę gdzie serwisy haszuja taką wiadomość, czyli nie pozwalają na możliwość deszyfracji.

 3. Chciałem kupić Colonial Marines bo słyszałem że jest dużo lepiej po patchach, a te ~15zł to nie majątek, jednak nie chce mi przyjąć zamówienia, wypełniam dane karty płatniczej i adresowe i zamówienie jest odrzucane. No cóź, poczekam więc na podobną promocję gdzieś indziej.