Promocje na PlayStation Store

Promocje w PlayStation Store – Mortal Kombat 11 Ultimate Edition, Battlefield V oraz Mafia II: Definitive Edition (10.03)

Dzisiejsza wyprzedaż w PlayStation Store jest odrobinę skromniejsza od poprzednich. Co nie oznacza, że nie znajdziecie gier PlayStation w niskich cenach. Na promocji kupicie taniej m.in. Borderlands: Game of the Year Edition, Mortal Kombat 11 Ultimate Edition oraz Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy.

Wybrane promocje w PlayStation Store:

Promocje trwają do 25 marca.

Łowcy, przypominamy, że nadal trwa poprzednia wyprzedaż w PlayStation Store.

OSZCZĘDZAJ NA ZAKUPACH W PLAYSTATION STORE

Doładowanie PlayStation Network o wartości 100 zł możecie kupić w Kinguinie za jedyne 83,75 zł z kodem zniżkowym LOWCY8 (cena uwzględnia prowizję za płatność przez PayPal).

Więcej przecenionych gier znaleźć można w rozwinięciu wpisu.

Promocje w PlayStation Store:

Grupa dla fanów konsol Sony PlayStation

Wszystkich sympatyków konsol Sony PlayStation zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier PlayStation.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Sony PlayStation, oraz grom i akcesoriom.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.