Promocje w greenmangaming - gry Nordic Games

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocje w greenmangaming – gry Nordic Games"

  1. Ktoś może się wypowiedzieć na temat SpellForce2: Faith in Destiny? Zawsze lubiłem gry z tej serii, a ta była zaskakująco długo w produkcji. Warto za taką cenę? BTW. Tego kodu można użyć tylko raz w tej promocji?

    1. Niezła, ale gorsza od pozostałych. IMO za tą cenę warto 🙂

  2. Średnia na metacritic 55 nie świadczy zbyt dobrze o tej grze 😉

    1. Zgadzam się w 100% z Hemiq. Zawsze patrze również na User Score, które mnie bardziej przekonuje:) W każdym razie znajdą się gry które mi się podobają i niewielu innym 😀

    2. Jest w tym coś, macie rację i ja też patrzę zawszę na user score (który też nie do końca oddaje jakość gry, bo często jest związany z frustracją wynikającą z rzeczy pozagamepley’owych – zawiedzione oczekiwania, „GTA jest leprze”, problemy z aktywacją), ale spojrzałem przed wystawieniem komentarza i był 5,8. I oceniali to ludzie którzy dali 7,5 podstawce, co już o czymś świadczy – może nie koniecznie o tym, że jest zła, ale że jest zapewne gorsza (no i zawiedzione oczekiwania :D).

  3. Może ktoś coś powiedzieć o Genesis Rising? Ciekawie to wygląda na screenach, ale w ciemno brał nie będę.