X

«

»

Promocje w Google Play (m.in. Dead Space, République, TOI:Fallen Knight)

Google-Play-Store

Dead Space – 2,05 zł
République – 13,81 zł (pierwszy epizod)
TOI:Fallen Knight – 4,53 zł
Cyber Knights RPG Elite – 4,54 zł
Iesabel – 3,68 zł
Hitman GO – 6,84 zł
Kingdom Rush Frontiers – 4,54 zł

 • Jak ktos jeszcze nie ma, to serdecznie polecam obie czesci TOI. Przeszedlem obie w paredziesiat godzin i wcale bym sie nie obrazil, gdyby skonczyli juz trzecia czesc, bo sie stesknilem ;).

  • Ja nie mam, ale mnie zaciekawiłeś.
   Możesz napisać coś więcej? Czemu warto? Jak nadaje się do grania wyrywkowego, a na ile trzeba przysiadać na dłużej (nie mam z tym problemów, ale wolałbym wiedzieć). Jak oceniasz fabułę? W opisie jest „an epic storyline with four different endings” – rzeczywiście mamy jakąś bardziej rozwiniętą nieliniowość, czy to tylko pozornie? Nacisk jest bardziej na fabułę, czy walkę?

   • Nadaje sie do grania wyrywkowego (dla mnie wazna cecha, bo grywam na telefonie glownie w toalecie ;D), w (prawie) kazdej chwili mozna zapisac i wyjsc. Gra generalnie polega na tym, ze wedruje sie z miejsca A do miejsca B (po drodze odwiedzajac miejsca C,D,E,F i G), a nasza dzielna druzyna miewa przerozne przygody. Czasami mamy po prostu opis wydarzenia i kilka opcji do wyboru z roznymi konsekwencjami, czasami stajemy w szranki z wrogiem (walka pseudo-turowa, ale calkiem fajna, sa rozne rodzaje broni, pancerza + magia), zdarzaja sie tez dluzsze przygody typu jakies podziemia. Generalnie gra ma taki super klimat ‚drogi’, ulepszanie postaci daje duza frajde, a kwestii dialogowych jest od groma. Ogolnie to jedna z najlepszych gier w jakie gralem na androidzie, 5 zl to jest wrecz smieszna cena za ten tytul ^^.

   • Ja, mimo że lubię gry RPG zarówno tradycyjne jak i nowe kupiłem grę, pobrałem, uruchomiłem i….jest bardzo przeciętnie. Szczerze mówiać nie chce mi się już tej gry drugi raz uruchamiać, nawet gdybym był potwornie znudzony…
    Może po prostu zbyt wiele oczekiwałem po „serdecznym poleceniu”, gdy później z kolejnej jego odpowiedzi okazało się, że to jest gra na 5 minut na posiedzenie w kiblu. 🙂

    • Bardzo dziwna interpretacja mojej drugiej wypowiedzi, ale coz ;>. Nie bardzo wiem czego oczekiwales i nie napisales nic na temat tego, co w tej grze jest „przecietne” tudziez slabe. Dla mnie gra jest rewelacyjna, ma niepowtarzalny klimat i mnostwo dobrych mini-historyjek, moze niepotrzebnie spisales ja na straty po paru minutach.
     Anyway – to i tak dobry gamble, bo 5 zl to nie fortuna, nawet jesli gra sie komus nie spodoba, a jesli sie spodoba, to jest to rozgrywka na paredziesiat godzin.