X

«

»

Promocje w cdkeys – Batman: Arkham Knight i LEGO Star Wars: The Force Awakens

cdkeys

Batman: Arkham Knight PC – 34,57 zł – Steam
LEGO Star Wars: The Force Awakens PC – 10,44 Euro (45,57 zł) – Steam

Walutę możecie zmienić w prawym górnym rogu ekranu. Podajemy najtańsze kombinacje.

Ceny uwzględniają 5% rabatu za polubienie fanpage sklepu cdkeys.com na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych. 

 • Opłaca się brać Batman: Arkham Knight za tą cenę ?

  • Wojciech Ligęziński

   Wydaje mi się że lepiej brać premke, ale co do samej gry nie mam pojęcia.

  • Kubaq

   Moim zdaniem – zdecydowanie tak. Ostatnio dokupiłem właśnie Season Pass na cdkeys i muszę powiedzieć, że ta gra w końcu działa jak należy. Nie ma spadków fps, błędów w doczytywaniu tekstur. Dodali też różne opcje konfiguracji grafiki. Szkoda, że ten tytuł zaliczył taką wpadkę z premierą na PC, bo to na prawdę rewelacyjna gra. Fabuła, grafika, walka – miód, malina. Zdecydowanie najmroczniejsza część serii – to też na plus. Natomiast do zastanowienia, czy nie kupić od razu Edycji Premium z Season Passem. Wychodzi taniej, a jest na prawdę całkiem sporo zawartości, fajnych skinów, wyzwań itp.

  • Tak, Co prawda rżnie mojego i5-4690 na 95-100% w niektórych momentach i fpsy spadają (przeszedłem z pół roku temu, dzisiaj znowu ściągnąłem i robię sobie side questy), ale to i tak najlepszy Batman. No i świetne zakończenie serii.

  • Czekol

   Warto. Najlepszy Batman. Nawet lepszy od City.

  • Wojciech Ligęziński

   Po 5h gry, fpsy nie spadają tak jak było na starcie (podobno), historia niesamowita so far, ale nadal są crashe i to częste, próbowałem wszystkiego co na steamie proponowali, zmniejszyło ilość, ale nadal są.