Promocje Ubisoftu na GMG: Assassin's Creed i Might & Magic [aktualizacja]

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocje Ubisoftu na GMG: Assassin’s Creed i Might & Magic [aktualizacja]"

  1. Czasami tak jest, że dodatkowy kod zniżkowy nie działa z niektórymi ofertami. Ja to w ogóle jestem ślepy bo nie mogę znaleźć tego kodu nigdzie na stronie GMG.

  2. spróbuj wpisać ręcznie chociaż jeden znak z kodu, często pomaga 🙂 i trzeba uważać przy zakupach wieloprzedmiotowych, lubią dać mniejszy rabat niż przy pojedynczych zakupach.

  1. Kupiłem AC 2 oraz AC B. Aktywują i pobierają się przez Uplay.

   Niewiem jak z jedynką. Nie działa do niej kod zniżkowy.

 1. bywało taniej

  kusi Might & Magic: Heroes VI – Shades of Darkness na cdp wyjdzie taniej niestety
  jeśli w budlu się trafi ubi to więcej normalnie gier nie kupuje poza bethezdą i blizardem 😛

 2. Dark Messiah bdb cena choć na allegro chyba podobnie stoi. Nie opłaca się dla samego multi – 1 serwer tylko stoi z wysokimi pingami, granie w MP żadne, za to singiel… cud, miód i malina, najlepsza taka gra jeśli o system walki chodzi i fizykę to nic się z Mesjaszem nie równa.

  1. Potwierdzam: GMG25-7VBH8-67CAC działa na UBIsoft.

   EDIT – powyższy kod działa też dla Sniper Elite V2, ale lepiej się zaopatrzyć w SEv2 i dlc na Steam.

 3. Zastanawiam się nad Assassin’s Creed Revelations z tym, że zwykła wersja jest english, a wersja gold zawiera polski. Ciekaw jestem czy tylko w goldzie jest nasz rodzimy język. Po za tym jak wyglądałaby sprawa podpięcia pod uplay?(nic o tym nie piszą)

  1. Tyle, że na Uplay aktywują się jako wersje podstawowe, a nie deluxe/gold. Zauważyłem, że DLC nie da się aktywować tym samym kodem i pozostaje ponownie je „kupić”. Chyba, że coś zmienia się po zagraniu/zainstalowaniu. Albo trzeba ściagać przez Capsule i tylko grać przez Uplay.

 4. Might & Magic Heroes VI: Complete Edition
  $19.99
  PC Download
  25% OFF Voucher
  − $4.99
  GMG25-7VBH8-67CAC

  Total you pay
  $15.00

  Działa na Complete 🙂

 5. Możliwe ze assasin zaaktywuje się jako wersja gold, miałem tak z far cry 3, za cholere nie było widać czy to wersja delux czy inna

  1. Dokładnie. Miałem kupione z innych sklepów wersje dopakowane i AC3 i FC3, musiałem się naszukać by dowiedzieć się, czy faktycznie mam wzbogacone wersje.

 6. Kupiłem AC:R i mimo braku informacji na uplay o zakupionych dodatkach są one w grze (wnioskuje po dodatkowych postaciach z dlc w multi).