Promocja na The Outer Worlds Murder on Eridanos
Promocja na The Outer Worlds
  Polecamy

Promocje na The Outer Worlds Expansion Pass na PC – mini przegląd ofert na dodatki fabularne do The Outer Worlds

Z okazji dzisiejszej premiery drugiego dodatku fabularnego do gry The Outer Worlds publikujemy najlepsze promocje na The Outer Worlds Expansion Pass. Morderstwo na Erydanie, bo tak brzmi tytuł najnowszego DLC, zaprowadzi gracza na tytułową planetę Erydan, na której głównym zadaniem protagonisty będzie rozwikłanie tajemniczego zabójstwa, korporacyjnej rzeczniczki Halcyon, Helen. Rozszerzenia fabularne mają to do siebie, że robią wszystko „lepiej i bardziej” – studio Obsidian Entertainment postępując zgodnie z tą maksymą, zaoferuje w The Outer Worlds: Murder on Eridanos dodatkowe lokacje, misje, zbroje oraz kolejne narzędzia masowej zagłady (czytaj: nowe pukawki!). Expansion Pass zawiera także poprzedni dodatek The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie (The Outer Worlds: Peril on Gorgon).

Cena The Outer Worlds Expansion Pass na PC zaczyna się już od 67,51 zł. Premiera dodatku The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie odbędzie się już dzisiaj (17.03).

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze promocje na The Outer Worlds Expansion Pass.

Promocje na The Outer Worlds Expansion Pass na PC

The Outer Worlds Expansion Pass zawiera dodatki:

  • The Outer Worlds: Coś czai się na Gorgonie
  • The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie

Cena The Outer Worlds na PC


Łowcy, jak się Wam podobało The Outer Worlds? Co sądzicie pierwszym DLC? Czy najnowsza gra Obsidian Entertainment dorównała legendarnemu już Fallout: New Vegas? 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.