Promocja na Star Wars Squadrons

Promocje na Star Wars: Squadrons na PC w cyfrowych sklepach

Growe uniwersum Star Wars, wkrótce zostanie powiększone o kolejną grę EA. Ponieważ w sklepach pojawiły się pierwsze promocje na Star Wars: Squadrons, przygotowaliśmy artykuł, które będzie mieć za zadanie agregować oferty na pecetową wersję kosmicznego „symulatora” Motive Montreal.

Premiera nastawionego na rozgrywki sieciowe Star Wars: Squadrons zaplanowana jest na 2 października 2020 r.

Squadrons ma skupiać się na rozgrywce 5 vs. 5, w trakcie której gracze będą brać udział w bataliach z perspektywy pierwszej osoby. Gra ma umożliwić pilotowanie m.in. takich kultowych maszyn jak X-Wing oraz TIE Fighter. Mimo że rdzeń zabawy w Star Wars: Squadrons stanowi multiplayer, tytuł zapewniać będzie również kampanię dla pojedynczego gracza. Ciekawostkę i sporą niewiadomą stanowi fakt, że gra Electronic Arts ma oferować cross-play.


Na chwilę obecną GG.deals agreguje promocje na gry ok. 40 polskich i zagranicznych sklepów, dlatego też tani Star Wars: Squadrons jest tylko kwestią czasu 🙂

Do zamówień przedpremierowych Star Wars: Squadrons, oprócz kopii gry, dołączane są:

  • Kombinezon lotniczy „Rekrut Nowej Republiki” (epicki)
  • Kombinezon lotniczy „Imperialny As” (epicki)
  • Skórki myśliwców „Rekrut Nowej Republiki” (rzadkie)
  • Skórki myśliwców „Imperialny As” (rzadkie)
  • Naklejka „Rekrut Nowej Republiki” (pospolita)
  • Naklejka „Imperialny As” (pospolita)

Łowcy, jakie jest wasze top 5 gwiezdno-wojennych gier? Jesteście fanami serii Star Wars: Battlefront? Rozważacie zakup Eskadry w pre-orderze, czy też czekacie na „realne” promocje na Star Wars: Squadrons?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.