Promocja na Red Dead Redemption 2

Promocje na Red Dead Redemption 2 (RDR2) na PC - gdzie kupić tanio RDR2

Mimo że promocje na Red Dead Redemption 2 nie są rzadkością, co pewien czas pojawiają się pytania o to, gdzie obecnie zakupić tanio Red Dead Redemption 2 na PC.

W oparciu o widgety cenowe GG.deals przygotowaliśmy porównanie cen i promocji na PC najnowszej gry Rockstar Games w polskich i zagranicznych sklepach internetowych.

Fabuła Red Dead Redemption II stanowi pre-quel wydarzeń znanych z poprzedniej części serii i skupia się wokół „przygód” gangu Dutcha van der Lindego. Tym razem jednak protagonistą nie jest John Marston, a Arthur Morgan – rewolwerowiec będący prawa ręka Dutcha. Mimo że pod względem mechanik, wydana w listopadzie 2019 r. na PC (premiera na PS4 oraz XOne miała miejsce w październiku 2018 r.), gra niewiele różni się od pierwowzoru – RDR 2 to przygodowa gra akcji TPP z elementami sandboxowymi, dbałość o szczegóły oraz opowiedziana historia sprawiają, że w opinii wielu recenzentów oraz graczy jest to jedna z najlepszych produkcji 8. generacji konsol.


Promocje na Red Dead Redemption 2


Tani Red Dead Redemption 2: Special Edition

Promocja na Red Dead Redemption 2

Cena Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition

Promocja na Red Dead Redemption 2

Łowcy, czy macie już swój egzemplarz trzeciej odsłony cyklu Red Dead? Jeśli tak to na jakiej platformie oraz czy kupiliście tanio Red Dead Redemption 2 dzięki promocji, czy też zapłaciliście za grę pełnoprawną cenę.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.