Promocja na Fire Emblem: Three Houses
  Polecamy

Promocje na Nintendo Switch w Amazon US - Fire Emblem: Three Houses, Legend of Zelda Link's Awakening, Super Mario Maker 2

W Amazon US przecenione zostały wybrane gry na Nintendo Switch. Wszystkie tytuły dostępne są w formie cyfrowej.

Sposób dokonania zakupu oraz aktywacji kluczy opisujemy w dalszej części wpisu.

Aby dokonać zakupu na Amazon.com, należy wykonać poniższe kroki:

Krok 1 – Należy udać się pod ten adres, po czym kliknąć w napis „Go to the Manage Your Content”.

Krok 2 – W nowo otwartym stronie przejść do „Preferences”.

Krok 3 – Na następnej stronie rozwinąć zakładkę „Country/Region Settings, po czym zmienić swój region i adres klikając „Change”. Należy podać dowolny amerykański adres z Google.

Krok 4: Możecie teraz wrócić do linków wewnątrz tego artykułu. Będziecie już mogli dokonać zakupu dowolnej gry cyfrowej.

W jaki sposób aktywować kody cyfrowe z Amazon.com?

Aby aktywować klucz, musicie wejść na swój profil Nintendo i tymczasowo zmienić region konta na amerykański. Po aktywacji kluczy, będziecie mogli powrócić do swojego domyślnego regionu.

Uwaga

Zmiana regionu dla konta Nintendo na amerykański resetuje wszystkie środki w portfelu Nintendo. Upewnijcie się, że nie macie niewykorzystanych złotówek przed migracją! Dodatkowo, zmiana regionu będzie możliwa tylko jeśli wyłączycie automatyczne odnawianie subskrypcji Nintendo Switch Online.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.