Promocja na Assassin’s Creed Valhalla

Promocje na Assassin's Creed: Valhalla na PC - cena Assassin's Creed: Valhalla w dystrybucji cyfrowej

AC: Valhalla jest jedną z większych premier 2020 r., dlatego przygotowaliśmy artykuł agregujący promocje na Assassin’s Creed: Valhalla na PC.

Co ciekawe Valhalla jest ostatnią odsłoną serii jaka trafi na PS4 i XOne, jak i zarazem pierwszą jaka zawita na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Łowco, jeśli interesuje Cię aktualna cena Assassin’s Creed: Valhalla na PC, dobrze trafiłeś 🙂

Akcja Assassin’s Creed: Valhalla rozgrywa się w IX-wiecznej Anglii. Gracz pokieruje poczynaniami przywódcy, lub przywódczyni, klanu wikingów, zaś jego głównym obowiązkiem będzie rozbudowa osady i… ucztowanie z nordyckimi bogami w tytułowej Valhalli 🙂 Dodatkowo zmianie, względem AC: Odyssey, ma ulec również model walki – nacisk położono na potyczki z użyciem dwóch broni jednocześnie, co ma uwypuklać brutalność oraz waleczność wikingów. Oprócz Anglii zwiedzimy także Morze Północne, a co za tym idzie, kolejny raz w serii kluczową mechaniką będzie morska żegluga.

Promocje na Assassin’s Creed: Valhalla


Tani Assassin’s Creed: Valhalla Gold Edition

Assassin’s Creed: Valhalla Gold Edition zawiera:

  • Grę Assassin’s Creed: Valhalla
  • Przepustkę Sezonową obejmująca dodatki fabularne

Cena Assassin’s Creed: Valhalla Ultimate Edition

W skład Assassin’s Creed: Valhalla Ultimate Edition wchodzą:

  • Gra Assassin’s Creed: Valhalla
  • Przepustka Sezonowa
  • Pakiet Wyposażenia Berserka
  • Pakiet Szkutniczy Berserka
  • Pakiet Osadniczy Berserka

Łowcy, jak podoba się Wam setting kolejnego Assassin’s Creed? Może wolelibyście powrócić do przemierzania terenów Morza Śródziemnego? Rozważacie zakup AC: Valhalla w pre-orderze?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.