Komentarze do "Kuszące zestawy na Amazon.com"

 1. (dla Bioshocka przynajmniej)
  „Game Downloads are only available to US customers
  We apologize for any inconvenience this may cause you. Please continue shopping on the Amazon.com home page.”

  Nie ma co, super oferta 🙂

  1. Zawsze tak było na Amazonie, wystarczy mieć tam ustawione 2 adresy – swój prawdziwy i fake adres na USA (możesz nawet wpisać swój polski adres, zaznaczając tylko jako kraj USA i wybrać taki stan, żeby podatku nie płacić, np. Colorado, albo Kalifornię). Klucze nie mają blokady regionalnej.

 2. Wszystkie gry są dostępne tylko dla użytkowników Amazona ze Stanów. Aby móc je ściągnąć (a w zasadzie to dostać kod na steam) należy podać się za Amerykanina i wpisać amerykański adres. Jeżeli dane karty będą poprawne, to wszystko przejdzie bez problemu i dostaniesz swój kod.

  Jeszcze dzisiaj napiszemy poradnik nt. kupowania z Amazona i innych zagranicznych sklepów! 😉

 3. Na Amazonie można płacić tylko kartą? Nie ma opcji, by płacić PayPalem lub innym środkiem płatności? Jeśli tak to lipa, bo chętnie bym się na BioShocka skusił…

 4. Orientuje się może ktoś co się dzieje gdy amazon zorientuje się, że nie mieszkamy w USA? co wtedy? Blokuja konto na amazonie czy konto(Steam/Origin) do ktorego przypisalem zakupione gry również?

  1. Każdy z nas tutaj kupuje na Amazonie z US. Sam mam tam ponad 20 transakcji. Raz się przytrafiło, że transakcja mi nie przeszła, ale tak to obeszło się bez żadnych problemów. Nie słyszałem o żadnych przypadkach blokowania kont steam/origin, nic też mi nie wiadomo o ewentualnych problemach ze strony Amazona. IMO, nie zastanawiaj się i kupuj!

 5. Coś mam problem z tym amazonem i za cholere płatność nie chce przejść, prośba, czy ktoś może zakupić mi syndicate, oddam kasz przelewem na konto.