Otwarcie działu z cyfrowymi wersjami gier przez Amazon UK. Civilization V Brave New World za £10

Zakup na Amazon.co.uk możliwy jest tylko dla użytkowników, którzy podadzą brytyjski adres zamieszkania. Pierwsze promocje to:

Sid Meier’s Civilization V Brave New World –  £9.99 (Steam)
Far Cry 3  – £9.99 (uPlay)
Far Cry 3 – Blood Dragon – £6.99 (uPlay)
Far Cry 3 Deluxe Bundle DLC– £3.99 (uPlay)
Call of Duty 4 Modern Warfare  – £6.99 (Steam)
Borderlands 2 – £9.99 (Steam)
Borderlands 2: Psycho Pack – £3.99 (Steam)
Trials Evolution Gold Edition – £8.46 (uPlay)
Far Cry 2 Fortune’s Edition  – £2.49
Far Cry – £2.49

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Otwarcie działu z cyfrowymi wersjami gier przez Amazon UK. Civilization V Brave New World za £10"

 1. Currently, this item is available only to customers located in the United Kingdom and who have a U.K. invoice address.

  1. Ktoś i tak powinien sprawdzić, czy weryfikacja adresu działa równie „restrykcyjnie” jak w US. Czekamy na pierwszego odważnego 🙂

  1. „Steam account required for game activation and installation”.
   Czy Mac, czy śmak, dostaniesz klucz steam, który powinien zadziałać na PC. Przynajmniej tak było w przypadku Borderlands 2 z MacAppDeals.

  2. @remike. No nie chciałbym się przejechać na CoD4 i BNW 🙂 Dlatego lepiej zapytać

  3. Gra ma niemal 6 lat, już kilka lat temu powinna była tyle kosztować. Nie kumam tego. Jest naprawdę wiele wiele innych kapitalnych gier które po roku czy dwóch mocno przeceniano a na steam wyjściowa cena nadal 30euro.

  4. Bo to Activision i CoD – legenda wysysania kieszonkowego z naiwniaków co roku. Swojego pudełkowego CoD4 MW (wersja EN z UK) kupiłem ponad 5 lat temu za 30 zł, skończyłem singla, pobawiłem się trochę w multi i po paru miesiącach sprzedałem za 20 zł. Dlatego producentom tak nie w smak odsprzedawanie gier pudełkowych i teraz niemal wszystko przypisuje się do konta.
   Z serią jestem od pierwszego drugowojennego CoD do CoD4 MW, ale nigdy więcej CoDów – komercja w najczystszej postaci. Darmowe weekendy na steamie z MW2, MW3 i BO tylko mnie w tym utwierdziły.

 2. jak ktoś kupi niech da znac jak z adresem czy tak samo jak na US bo Brave new world kusi

  1. Opis jest identyczny jak w przypadku oddziału amerykańskiego. Na reddicie ludzie piszą, że wystarczy podać adres z Uk. Jak na 90 komentarzy tam nikomu nie przytrafił się problem, to raczej problemu nie ma. 😉

   Zresztą co wam szkodzi spróbować. Jak się nie uda ( w co wątpię) to nic nie stracicie. 😉

  2. eh i kolejne konto trzeba zakladac, na us to ja kupowałem juz od dawna zanim wiekszośc ludzi w polsce sie dowiedzieło że tam się opłaca w ogóle. No dobra, lepiej kupic ten dodatek na amazonie uk niz na allegro 🙂

  3. A można podać tymczasowy adres brytyjski, tak jak przy wysyłce jednorazowej produktu pod inny adres, niż ten ustawiony defaultowo na koncie? Dzięki.

  4. Ambasada to chyba najgorszy możliwy adres do wybrania! Swego czasu dziesiątkom ludzi poblokowano konta na amerykańskim amazonie bo mieli ustawiony adres ambasady PL w USA. Bierzesz adres pierwszej lepszej llosowej firmy i problemu nie ma.

 3. Ale promocja na Far Cry 3 Deluxe Bundle… O 3 zł 20 groszy taniej niż na ubishop.