Promocja w Muve Digital - Borderlands 2 i DLC

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocja w Muve Digital – Borderlands 2 i DLC"

 1. Cena Bordelands 2 zacna (PC/Mac).
  Jeśli ktoś nie posiada wszystkich dodatków z promocji, bardziej opłaca się kupić season pass.

  Swoją drogą najtaniej B2 + Season pass, wyszło mi na wyprzedaży za 11,5$ na GMG czyli ok 33zł wtedy 🙂

  Borderlands 2 and Season Pass – PC $13.50
  Payment type:
  Savings: -$1.49
  Delivery: $0.00
  Credit used: -$2.00
  Total $11.50

 2. Na gmg najtaniej było za 9,99$ Borderlands 2 and Season Pass, więc ceny Muve.pl… słabe.

 3. Marketing, wiecie co to marketing? Co z tego, że kupicie piwo w promocji w hipermarkecie skoro do tego piwa prawdopodobnie dokupicie coś jeszcze (jakieś chipsy, orzeszki, może coś na grilla, etc.) i później się okaże, że te dodatki były droższe niz zwykle i w ogólnym rozrachunku zapłaciliście za to piwo tyle samo co zapłacilibyście bez promocji 😉 Ludzie którzy te wszystkie promocje wymyślają, nie robią tego ot tak tylko w konkretnym celu – aby nakręcić sprzedaż. Z grami jest tak samo, kupisz podstawową wersję, prędzej czy później zechcesz dokupić jakieś DLC i nie będzie Ci się chciało czekać x lat aż stanieje do satysfakcjonującego poziomu 😉

  1. I dlatego GMG sprzedawało BO2 + SeasonPAss za 9,99$ łącznie?
   Nie dorabiaj dziwnego uzasadnienia do pazerności PL sklepów 😛

  2. IMHO Cenega w umowie dystrybucyjnej z Take Two może mieć klauzulę, że przy wyprzedażach na ten tytuł, „Season Pass” oraz na DLC nie może zejśc z marży poza określony pułap. Dlatego te promocje są tak słabe. Z GMG czy Gamefly Take Two może wynegocjować większe obniżki, bo zachodnioeuropejski (szczególnie brytyjski) rynek jest o wiele większy. Ale to tylko moje domniemanie. 🙂

 4. Oczywiście nie ma Season Pass przecenionego -> jedyne co warto rozważać, to Tiny Tina’s AoDK bo nie wchodzi w SP, ale na muve jest drożej niż w tej biednej Anglii – na Gamefly jest za 3,2 funta:
  http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-borderlands-2-tiny-tina%2527s-assault-on-dragon-keep/5006216

  I jak tu kupować w PL sklepach :/ Dałem się skusić na Wiosnobraniu na BO2 za te 27 zł i potem gdy na GMG z SeasonPass było drożej raptem o 6 zł żałowałem jak diabli. Z taką polityką cenową niech się wypchają – kupowanie w PL sklepach mija się z celem. Bioshocka Infinite od dawna chciałem kupić od Cenegi ze względu na Season Pass, ale tak trzymają ceną (Cenega miała jakiekolwiek obniżki na nowego Bioshocka) że kupiłem też na Gamefly i straciłem zainteresowanie ofertą Cenegi. Kupowanie w PL sklepach jest dla krezusów, ale w końcu jesteśmy „zieloną wyspą”, nie to co ta biedka kuzynka Wielka Brytania 😛

  1. Faktycznie – czyli w skład SP wchodzą wszystkie fabularne, pomyliło mi się że Mechromancer też.
   Szkoda że tylko 50% off (w dystrybucji cyfrowej to jak nie wyprzedaż) – trochę bez sensu płacić 27 zł za całą grę, a 21 za 1 dodatkową postać 🙁

 5. Do wymiany klucz do King Arthur Saga w wersji angielskiej. Pakiet zawiera: King Arthur + DLC, King Arthur II + Dead Legions DLC, King Arthur Fallen Champions.

 6. o_O
  „Drodzy Klienci,
  w celu zachowania najwyższej jakości usług podczas promocji, tymczasowo wyłączyliśmy możliwość wejścia do muve.pl spoza terytorium Polski.
  Ekipa muve.pl
  Jeżeli znajdujesz się na terytorium Polski i nie możesz skorzystać z naszej promocji wyślij maila na adres Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. wraz ze swoim adresem IP.

  Dear Customers,
  In order to ensure the highest possible quality of service during sale, we temporarily disabled incoming traffic to muve.pl from outside of Polish territory.
  Muve.pl staff”
  http://muve-img.cenega.pl/uploads/sorry/index.html

  1. Muve po falstarcie wiosnobrania z BO2 za 27 zł zabezpieczyło się z ostrożności. Tyle tylko że nie zauważyli, że od tego czasu ceny się pozmieniały i raczej nikt nie będzie zabijał się teraz, skoro każdy może kupić np: tu:
   https://www.macgamestore.com/listing/specials/
   A przecież bywało już taniej w komplecie z SP. Generalnie sypnęło wyprzedażami na BO2 i DLC zanim nie wyjdzie BO2 GOTY, bo wtedy będą trudnosprzedawalne.