X

«

»

Promocja VIP na GreenManGaming – Project CARS

gmg3

W ramach promocji VIP Room zakupić możecie:

Project CARS – £27.19 – Steam

Dostęp do promocji posiadają jedynie zalogowani użytkownicy. Przy zakupie możecie wykorzystać GMG credit.

Graj i zarabiaj na Playfire – sprawdź nasz poradnik.

  • Mialem to ostatnio kupić (skończył mi się okres testowania bety a kupon zniżkowy który dostałem, mogę wykorzystać tylko na Steam a i tak wychodzi dużo drożej) ale funty skutecznie zniechęciły mnie a support GMG za nic nie chciał mi zmienić waluty rozliczeniowej. Ciekawostka, Niemcy mieli ostatnio tą grę dostępną w ofercie VIP po około 31 Euro czyli, po przeliczeniu, prawie 25zł taniej…

  • Na muve, z użyciem kodu -40% dostępnego za punkciory kompanii graczy, grę kupiłem w wersji pudełkowej za 102zł. Cyfrowa również dostępna jest ale przy darmowej wysyłcę nie ma różnicy.

    • „z użyciem kodu -40% dostępnego za punkciory kompanii graczy”
      Wiesz co? Ja też mógłbym powiedzieć, że jakąs grę na premierze „kupiłem” za darmo „bo rozbiłem świnkę skarbonkę” do której, już od dziecka, odkładałem pieniądze tylko, że… to nadal JA te pieniądze wydałem na tą grę a że zbierałem je przez xx lat to inna sprawa… Widzisz, ten kod zniżkowy co ja dostałem to tak naprawdę kod na kwotę którą już i tak ponad 3 lata temu wydałem na wsparcie projektu i możliwość dostępu do bety i w sumie nic ten kod nie daje bo w ostatecznym rozrachunku i tak zapłaciłbym za grę tyle co inni którzy żadnego kodu zniżkowego nie mają, no ale o tym wcześniej nie wspomniałem bo i tak nikt teraz takiego kodu znikąd nie uzyska więc taka informacja byłaby nic nie warta dla innych, tak jak i te Twoje punkty z kompanii graczy.