X

«

»

Promocja na strzelanki w Ubishopie

uplay

Call of Juarez Gunslinger – 13,72 zł
Far Cry 3 – Blood Dragon – 13,72 zł
Far Cry 3 – The Lost Expeditions – 14,97 zł
Bundle Call of Juarez Gunslinger + Far Cry 3 Blood Dragon – 19,97 zł
Deus Ex: The Fall – 10,50 zł
Ghost Recon Future Soldier – Deluxe Edition – 14,97 zł
Ghost Recon Future Soldier – Signature Edition – 13,72 zł
Titanfall – 89,40 zł
Battlefield 4 – 66,75 zł

Wszystkie aktualnie przecenione tytuły znajdziecie w tym miejscu.

 • MielonenaObiad

  W sumie same kasztany

 • Llewelyn_MT

  Deus Ex: The Fall nie polecam brać nawet za darmo.

  • Mam i gram. Dobra gra, a jak ktoś spodziewał się pełnoprawnej dużej produkcji po porcie z iOS/Adnroid to jest niepoważny. Klawisze można ustawić tak jak w dużym DX, więc nie jest źle.

 • czytałem gdzies na polskim sklepie ze to taka edycja przedpremierowa czyli podstawka z 2 dodatkowymi misjami na 40 minut i pistoletem do multi.

 • Trochan

  kupiłem i wygląda na to że z podstawką

 • A czego się spodziewałeś po BEZPOŚREDNIEJ konwersji z platformy mobilne, że co nagle z tego się urodzi? Ktokolwiek z SE obiecywał, że gra będzie pod każdym względem przypominać dużego Deusa?
  Ciągle słyszę te same zarzuty, a nikt nigdy nie pomyśli skąd ta gra przyszła na PC.
  Nie podoba się? Trudno. Nie graj, ale nie rób kampani hejterskiej.
  Mi się gra podoba, ale zdaję sobie sprawę z ograniczeń wynikającej z oryginalnej platformy. Byłem świadom, że dostanę mobilny charakter grania na PC i wiedziałem, że nic więcej nie dostanę.

 • A czy gdzieś jest napisane na stronie produktu na Steam albo tutaj, że
  to jest bezpośrednia konwersja gry z telefonu, identyczna z platformą
  mobilną, tylko droższa?

  Nie jest. I nikt Ci tego nie napisze. Grami się od kilku dni interesujesz, że nie znasz realiów i nie jesteś się w stanie tego domyślić? Bana na YT też masz? Firmy robią porty najmniejszym kosztem i starają się sprzedać to samo w wielu miejscach i do tego kilka razy. Tego też nie wiesz?

  Kto Ci każe kupować za 100% ceny? Ja od dawna nie kupuję gier gdy nie mają co najmniej 75% off. 2,5 € mogę wydać i to jest cena przy, której nie uznaję marudzenia.

  To, że gra ma 29% pozytywnych recenzji na Steamie…

  Znaczy tyle, że (upraszczając) na 100 osób 29 bawiło się przy tej grze dobrze. Gdybym się sugerował tylko recenzjami to ominąłby mnie fajny W MOJEJ OPINII tytuł. Dodaj do tego fakt, że ludzie są złośliwi, ograniczeni oraz bez wyobraźni i zrozumiesz skąd taka niska ocena.
  Cała ta nagonka wynika z niebotycznych oczekiwań oraz niedoinformowania graczy przez samych siebie. A wystarczyło spojrzeć w kilka miejsc i ktoś by uniknął potencjalnego zawodu. Z drugiej strony cały ten hejt odstrasza osoby, które były by stanie pograć i dobrze się bawić przy tym tytule, ale że ludzie są prymitywni i ograniczeni to masz rezultat w postaci 29%.

  1 slot jest, ale ja umiem wcisnąć ctrl+c oraz ctrl+v oraz tworzyć katalogi gdzie mogę sobie kopiować sejwy. Szczyt wygody to nie jest, ale katastrofy też nie ma.

  Średnio rozgarnięty Zenek nie spodziewał się po DXTF żadnych cudów, a prostego portu, a na sam koniec w paczu dodali możliwość zmiany klawiszy. Jednak presja społeczności coś dała.

  • Llewelyn_MT

   Wystarczy powiedzieć, że jest to najgorsza gra uniwersum Deus Ex na PC, gorsza od tańszego Invisible War. Jeśli ktoś grał we wszystkie części i mu mało, niech sobie kupi. Niemniej jednak trzeba uczciwie powiedzieć jaka to gra. Naprawdę, nie wszyscy to wiedzą.

   Ocena użytkowników na Steamie ma jedną podstawową zaletę. Wystawiają ją ludzie, którzy posiadają grę. Jasne, część może to robić ze złośliwości, ale nie ma aż tylu złośliwych, by ocenę dobrej gry ściągnąć do 29%. Nawet AC: Unity ma 50%, a trudno o grę, która byłaby bardziej obsmarowana w internecie.

   • Dobra. Walcz sobie dalej i edukuj innych. Rób to samo co świr z forum Viking – Battle of Asgaard. Ja zaczynam drugie podejście do The Fall.

    • Llewelyn_MT

     Ja jestem w większości, której się ta gra nie podoba, więc nie odczuwam potrzeby walki. Ty najwyraźniej chcesz cały świat uszczęśliwić grą, która nigdy nie powinna trafić na Steam. Ja po prostu stwierdzam, że szkoda czasu.

    • Nie powinna trafić na Steama, bo TOBIE się nie podoba? O.O
     A ja to co? Nie mogę sobie kupić tego na Steam, bo TY nie chcesz, żeby tam było? Nie chcesz, to nie kupuj. Jak szkoda czasu, to skończ jęczeć i zagraj w coś co lubisz. Po co poświęcasz czas na tak złą grę? Zajmij się czymś fajnym, a nie regulowaniem tego co ja mogę bądź nie mogę kupić.