X

«

»

 • Strasznie rozczarowałem się cyfrową wersją talismana – prolog, to tylko kilka kampanii na single(wyobraźcie sobie grę w magię i miecz samemu), a DE nie ma nawet opcji zapisu, więc długie potyczki jesteśmy zmuszeni albo dokończyć albo po prostu odrzucić, jak zabraknie czasu. Problemem jest także faworyzowanie AI przez grę w BARDZO widoczny sposób(być może ma to na celu przyspieszenie rozgrywki ale nie wnikam w tak dziwne rozwiązania).

  Generalnie jestem rozczarowany wersją cyfrową i już lepiej grało się w MiM przez zuntzu.

  • A w wersji papierowej to jak zapisywałeś stan rozgrywki? Swoją drogą z tego, co kojarzę, to przy wychodzeniu z gry zapamiętuje stan rozgrywki (DE).

   • W wersję planszową to się zbierało z ludźmi, kiedy to jeszcze nie wszyscy mieli pracę i rodzinę, wtedy był też czas na skończenie takiej rozgrywki. Jeśli była potrzeba „zapisu stanu gry”, to używało się klasycznej kartki papieru i ołówka/długopisu – zapisywało się najistotniejsze informacje, a rozkład kart to po prostu można było albo zostawić na stole albo gdzieś ułożyć obok.

    DE być może zapisywał stan gry z kampanii na single ale z multi nie było raczej za bardzo jak(przynajmniej tak było kilka miesięcy temu jak próbowałem ze znajomym).

  • Z tego co wiem, to jakiś czas temu wprowadzili opcję zapisu gry.

 • Jakie są szanse na niższą ceną za Season Pass? Innymi słowy: kupować?

  • Jak Ci się dobrze gra to bym kupował bez wahania. W sumie to najlepszy Season Pass oprócz tego do Smite.

 • Dla zainteresowanych, wersja pudełkowa DE jest tańsza i więcej oferuje … a i tak są to wersje steamowe (prócz prologu chyba), tyle tylko, że trzeba będzie poczekać na przesyłkę – za dychę dostaje się to, za co trzeba by wydać ponad 24 plny … no chyba, że ktoś leci na Season Pass, wtedy to bez większego znaczenia