X

«

»

Promocja na serię Fallout w Muve

muvedigi

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game – 10.00zł – Steam
Fallout 3 – 8.75zł
Fallout 3 (PC) ANG DIGITAL – 8.75zł – Steam
Fallout 3 Game Of The Year Edition – 21.00zł
Fallout 3 Game Of The Year Edition (PC) ANG DIGITAL – 21.00zł – Steam 
Fallout Classics Collection – 20.00zł – Steam
Fallout New Vegas – 8.75zł – Steam
Fallout New Vegas (PC) ANG DIGITAL – 8.75zł
Fallout New Vegas Wydanie Kompletne (PC) PL/ANG DIGITAL – 23.80zł – Steam
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel – 10.00zł – Steam
Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game – 10.00zł – Steam 

Fallout 3 Broken Steel – 7.50zł – Steam 
Fallout 3 DLC: Operation Anchorage – 7.50zł – Steam
Fallout 3 DLC: Point Lookout – 7.50zł – Steam
Fallout 3 Mothership Zeta – 7.50zł – Steam
Fallout 3 The Pitt – 7.50zł – Steam
Fallout: New Vegas DLC 2: Dead Money (PC) ANG DIGITAL – 7.50zł – Steam
Fallout: New Vegas DLC 3: Old World Blues (PC) ANG DIGITAL – 7.50zł – Steam
Fallout: New Vegas DLC 4: Lonesome Road (PC) ANG DIGITAL – 7.50zł – Steam
Fallout: New Vegas DLC 5: Gun Runner’s Arsenal (PC) ANG DIGITAL – 4.00zł – Steam
Fallout: New Vegas DLC 6: Courier’s Stash (PC) ANG DIGITAL – 2.00zł – Steam

 • Dobra okazja by nabyć F3 po angielsku bez babrania się z zabezpieczeniami z polskiej wersji.

  • Akurat w przypadku F3 i ActControl to tylko wklejenie klucza przy pierwszym uruchomieniu, więc nie jest aż takie upierdliwe jakby się wydawało ale co kto woli.

   • Kamil Dziwota

    Tylko ponoć są problemy przynajmniej z tym modem, który przenosi F3 do silnika F:NV, dzięki czemu jest bardziej zgodny z nowszymi systemami, są te tzw. iron sighty czy jakoś tak etc. Nie wiem czy da się jakoś zrobić, żeby to działało z tą polską wersją.

    • Tego moda przenoszącego F3 na „silnik” NV nie próbowałem. Z tym przenoszeniem na inny silnik to bzdura, silnik jest ten sam tylko domyślne skrypty hard coded są rozszerzone ale to inna sprawa. Iron Sight próbowałem na tej wersji, działa sam z siebie dość dziwnie (nie ze wszystkimi broniami) ale te które już działały – działały zupełnie normalnie.

     F3 też jest zgodny z nowszymi systemami, kwestia jest dwóch linijek w pliku Fallout.ini. Konkretnie chodzi o ustawienie ilości rdzeni procesora – w przypadku większej ilości niż 2 rdzenie, domyślne wartości w F3 powodowały zawieszenie gry po kilku sekundach.

  • O jakich zabezpieczeniach mówisz?

   • Gryzuold

    Polskie pudełko F3 zabezpieczone jest Safediskiem. W przeciwieństwie do wszystkich pozostałych wersji pudełkowych, zabezpieczonych Securomem. Nie wiem jak po aktualnych patchach, ale w 2009 roku bez nocd nie byłem w stanie uruchomić tej polskiej wersji na 32-bitowym Windows 7.

  • Kamil Wiącek

   Głupie pytanie być może, ale… Kupiłem wczoraj na Muve F3 GOTY w wersji PL. Wolałbym w pełni angielską, ale takiej nie było GOTY. W każdym razie, kod który otrzymałem nie jest rozpoznawany przez STEAM. Jedyne co mogłem z nim zrobić to użyć w downloaderze MUVE. Opcje DRM wskazywały tylko na „aktywację online”, ale byłem pewien, że ściąganie odbędzie się przez platforme VALVE. Ze steam idzie jak krew z nosa (nie przeskoczy 3mb/s, kiedy ze steam leci ponad 7mb…). Jest jakiś trik, żeby podpisać grę pod STEAM?

 • Lepiej czekać na Latobranie będzie pewnie taniej

 • Starą „trylogię” mam w pudełkach, digital PL w cdp, cyfrówkę na GOGu ale na steamie jeszcze nie mam 😛 za 20 zł będzie ładnie pasować do pozostałych 😉

  • Nie ma to jak się nieskromnie dowartościować…

   • Dokładnie. Zupełnie nieskromnie mogę jeszcze dodać, że posiadam 3 wydania Fallouta 3: kolekcjonerkę + 2 pudełka z dodatakami, cyfrową z muve i goty na steamie. Falloutów nigdy nie za wiele…

  • Ale po co? Też się przez chwilę nad tym zastanwialem, ale to taka sama cena jak kolekcja starych Falloutów była na steamie przed podwyżką Bethesdy. Gdyby to było jeszcze z kart, to OK, ale na kupienie kolejnej kopii cyfrowej nawet tych 20 zł mi szkoda – wersje GOG w odróżnieniu od Steam przynajmniej moduje się bez obaw.
   Jak już ktoś nie wie na co wydawać pieniądze i korci go w ramach hype na Fallouta w oczekiwaniu na 4 część gorąco polecam za niewiele większe pieniądze coś co sobie sam sprawiłem na wakacje – żółtego tshirta z motywem z postacią z Fallouta i napisem „The end is nigh” (nie można dać linka, ale spokojnie znajdzie się wrzucając wyszukiwanie w grafikę googla – na wakacje IMHO fajniejsza sprawa przy takich temperaturach niż trzecia cyfrowa wersja starych faloutów, bez osiągnięć itp, za to z dodatkowym DRMem.

   • Hej! Wspomniałeś o modach, więc mam do Ciebie pytanie: mam FNV na steam, ale w żaden sposób nie mogę odpalić FMM.

    Zainstalowałem grę (Steam), zainstalowałem FMM, a gdy wrzuciłem pliki
    NVSE do folderu z grą, to przy próbie odpalenia gry przez FMM wywala
    błąd Application load error 5:0000065434

    Gra jest zainstalowana na dysku C (z automatu), NVSE wrzucone prawidłowo
    do gł. folderu (z plikiem .exe), sprawdziłem spójność plików na steam,
    nie instalowałem jeszcze żadnych modów.

    Błąd wywala NVSE, ściągnąłem z nexusa patch 4GB Fallout New Vegas
    (patch związany z wykorzystaniem RAM), ale to też nie pomaga. W google
    jest mnóstwo wątków o tym problemie, natomiast żadne proponowane
    rozwiązanie nie pomaga. Masz jakiś pomysł?

    • Uruchamiaj Fallout Mod Manager normalnie, bez praw administratora. Mam ten sam problem z Vistą. Uruchamiam NVSE jako admin i wywala błąd, uruchamiany normalnie nie powoduje błędu i uruchamia normalnie grę.

    • O modach do wersji z GOG czy pudełkowej pisałem w odniesieniu do trylogii starych Falloutów, sprzed F3 – tylko takie mam DRM Free.
     Za modowanie steamowego F:NV Ultimate nawet się nie brałem bo od paru lat mam go nie ruszonego nawet – jeszcze nie skończyłem F3. Z tego co widzę, kolega niżej dał już jednak odpowiedź.

  • Nie wygłupiaj się! 😉 Daj lepiej na jakąś organizację charytatywną, zrób komuś prezent, kobiecie kup kwiatek, cokolwiek rozsądniejszego…

 • Czy dogranie spolszczenia do F3 i F:NV w wersji na Steam skutkuje jakimiś niefajnymi konsekwencjami?

  • Fallout New Vegas Wydanie Kompletne jest pl na steamie.

   • A tak, rzeczywiście. Ale pozostaje jeszcze kwestia F3. Spolszczenie jest dozwolone czy nie?

    • Wszystko zależy od źródła spolszczenia. Prawo autorskie spolszczenia należy do autora spolszczenia. Chodzi o przekład, interpretację, która automatycznie staje się tworem prawa autorskiego, tego co to przetłumaczył. Jeśli autor udostępnia spolszczenie za free, to Ty możesz wykorzystać spolszczenie zgodnie z prawem. Autor spolszczenia uzyskuje zgodę na przekład od autora pierwowzoru i jeśli on udostępnia to za free, to Ty możesz z tego korzystać bez obaw. Nawet oficjalni dystrybutorzy gier w sposób ogólny opisują, że nie wolno używać spolszczeń, nie wolno crackować i mówią, że jeśli nie masz legalnego spolszczenia to nie wolno. Zazwyczaj chodzi o to, że dystrybutor udostępnia grę i swoje, autorskie spolszczenie. Nie zgadza się na to, by gry zakupione z innych źródeł nie były spolszczone za pomocą ich spolszczenia – i do tego zakazu mają prawo, bo spolszczenie należy do nich.

    • O ile pamiętam to F3:GOTY jest spolszczony z wyjątkiem niektórych dodatków. Jeśli ktoś lubi modowanie gier np. inny wygląd okienek dialogowych, czcionki, itp. to musi się liczyć z tym, że np. nie będzie literek z ogonkami. Jest też kwestia nieoficjalnych patchów poprawiających wiele rzeczy w grze, czasem ich wgranie może zmienić kwestie dialogowe w niektórych miejscach w grze, na angielskie. IMO warto je jednak mieć po to aby zmniejszyć ryzyko wywalania się gry w losowych momentach, nie wspominając już o obsłudze ponad 4GB ramu czy usuwaniu „stutteringu”, itp.

    • Ostatnio bawiłem się w spolszczanie tego Nieoficjalnego patcha do F3 – patch tez zmienia teksty kilku questów z podstawki oraz dość sporo tekstów z dodatku Dzióra. Poza tym nazwy lokacji i poszczególnych interior cells. Obsługa 4GB RAMu jest wręcz obowiązkowa przy teksturach NMC w pakiecie większym niż Lite.

    • Bana za instalowanie modów nie dostaniesz…

    • Kamil Dziwota

     Fallout 3 GotY (i podstawkę może też, ale po co) możesz kupić na Muve Digital w wersji Steam po angielsku lub w wersji bez Steam po polsku (tylko ona może nie działać z modami. Chyba, że jest na to jakiś sposób).

    • PL

     Gra nie ma multi, więc jest pozbawiona jakichkolwiek zabezpieczeń. Możesz wgrywać co chcesz.

   • Kamil Dziwota

    (Chyba, że kupiłoby się F:NV np. gdzieś poza Steam czy polską dystrybucją z kluczami Steam dla naszego regionu, to mogłoby NIE mieć polskiej wersji.)

 • Warto brać Wydanie kompletne trójki i New Vegas?

  • było już wcześniej na muve taniej: F3:GOTY za 10,50 a Kompletne wydanie F:NV za 17,50

   • Ale te gry wszędzie podrożały. Dzięki, Bethesda.

    • Piszesz jakbyś miał za złe producentowi, że zdecydował się wydać pod koniec roku Fallout 4 przez co ostastnimi czasy powstał „hype” na granie w poprzednie Fallouty a co za tym idzie wzrost ich cen. Ceny na Muve są i tak śmieszne w porównaniu do tego co oferują te gry.

    • ~20 zł to oczywiście nie są duże pieniądze, ale nie widzę nic „śmiesznego” w sprzedawaniu F3 GOTY za 21 zł, do tego ograniczonego do PL getta, skoro na Steamie w najdroższym regionie EU chodził za tą samą cenę (4,99€), a w Ubishopie po 4,97 zł (F3 GOTY steam) – humor jak widzę dopisuje, ale ja tu nie widzę nic śmiesznego. Jak ja kocham to polskie „wielkopaństwo”…

    • Gryzuold

     20 zł to oczywiście śmieszne pieniądze jak za tak ogromną i dobrą grę jak Fallout 3 GOTY, 5 zł w Ubishopie to ewidentny bug (jeśli dobrze pamiętam tyle samo kosztowała tam sama podstawka). To że Muve (i cdp, i gramer, i empik, i boxoffstore) mają tak „regionalizowane” ceny że i na Steamie czasem jest taniej, to zupełnie inny temat.

 • Mam podstawkę F:NV (nie ograną), warto zakupić DLC?

  • Nie warto bo i tak wiadomo, że z takim podejściem i tak tych DLC też nie „ograsz”.

 • Mam podstawkę F:NV którą skończyłem kilka razy z modami. Pytanie czy warto kupować wydanie kompletne dla DLC? (wcześniej wydawało mi się to za drogie).

 • Andrzejef

  A ja mam pytanie – czy przy zakupie F3 GOTY w wersji PL można przeprowadzić zangielszczenie?

  • Kamil Dziwota

   To nie prościej kupić Fallout 3 GotY w wersji na Steam, które (jeśli się nie mylę) NIE jest po polsku, a np. po angielsku?

   • Andrzejef

    Wersja angielska jest niedostępna. Stąd moje pytanie.

    • Kamil Dziwota

     To już chyba lepiej poczekać na inną promocję. Przecież jeszcze np. latobranie raczej będzie na Muve Digital.