«

»

Promocja na doładowania portfela Steam w G2A

Disclaimer: Poniższa promocja adresowana jest głównie do osób, które mają środki w G2A Wallet, zdobyte np. poprzez handlowanie na G2A lub korzystanie z kodów cashbackowych. Można łatwo przekonwertować portfel G2A na portfel Steam i wykorzystać środki do zakupu gier w Letniej Wyprzedaży Steam.

3% cashbacku z kodem LOWCYGIER

Steam Gift Card 5 EUR CD-KEY GLOBAL – 22,18 zł
Steam Gift Card 10 EUR CD-KEY GLOBAL – 42,96 zł
Steam Gift Card 20 EUR CD-KEY GLOBAL – 84,30 zł
Steam Gift Card 50 EUR CD-KEY GLOBAL – 207,33 zł
Steam Gift Card 100 EUR CD-KEY GLOBAL – 408,36 zł

Płacąc za pomocą G2A Wallet (a taki jest cel), unikacie prowizji za płatność.

 • Belzebub

  To chyba najlepsza rada jaką tu dotychczas przeczytałem. Dzięki, bo i racja, leży tam ta kasa i nic z nią zrobić nie można za bardzo poza polowaniem na gierki z bundli, których się nie kupi dla jednego tytułu. A wypłacić do banku szkoda, bo 10% przy tym zabierają jakoś.

  Tylko jedno pytanie – kupował ktoś? Legitni ci sprzedawcy? Bo jak takie coś cofną, a gre mi cofnęli już, to lekko nie fajnie będzie jak wydam kase i problemy byłyby większe chyba.

  • Wypłata na Paypala pobiera 1% i 1 euro.

  • Jak chcesz sobie kupic doładowanie, to idź lepiej do kolportera. Tam będziesz miał pewny i legalny kod doładowania, a nawet tańsze, bo 5ełro kosztuje równo 22zł

   • Marcin Pływacz

    kolporter ma płatność G2A wallet?

 • Belzebub

  Pytanie do redakcji – wszystko dobrze z tym Waszym kodem? Już chyba trzeci raz usiłuję go użyć i znowu dostałem „Kod kuponu „LOWCYGIER” nie może zostać wykorzystany z Twoim koszykiem.” Kupowałem jedną steam gift card teraz.