Promocja na GetGamesGo - dwie gry za 10 euro

Na tej stronie możemy kupić 2 gry za cenę 10 euro. Do wyboru:

– Hotline Miami
– Borderlands GOTYE
– Painkiller Hell&Damnation
– Mafia II (wersja GetGamesGo, niemożliwy zakup DLC)
– Bioshock 2
– Alan Wake’s American Nightmare
– Super Meat Boy
– FEAR 3
– Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit
– Lucius

Wszystkie gry poza Lucius i Bioshock 2 w formie kluczy steam. Promocja potrwa jeszcze przez 3 dni i 21 godzin.

 

 

 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocja na GetGamesGo – dwie gry za 10 euro"

 1. Dla mnie niestety niespecjalna ta promocja. Każdą z tych gier można było wyrwać za mniej niż 20 zł, czasem dużo mniej, a teraz jedna wychodzi za co najmniej 21zł (czasem i więcej w zależności od prowizji od przewalutowania w banku).

 2. Autorze newsa: zapomniałeś o Mafii II.
  Z tym tytułem wiąże się też moje pytanie: czy posiada ona blokadę regionalną czy bez problemu mogę kupić i po prostu grać?

 3. @TheGranTorino-dzięki za uwagę, nie wiem jak to się stało, bo właśnie Mafia II była jednym z tytułów, które najbardziej przykuły moją uwagę 🙂

  @rkrd – jesteś pewien? Coś mi się obiło o uszy na temat blokad regionalnych w Mafii II, ale podobno getloaded sprzedawane jest oficjalnie również na Polskę. Dobra, to załączę adnotację przy Mafii II, że gra może posiadać blokadę regionalną. Jesli ktoś wie na 100% czy ta blokada jest czy nie, proszę, niech da znać w komentarzu.

 4. Mafia rejestruje się bez problemu. Właśnie kupiłem i wszystko chula i buczy.
  Steam pokazuje mi nawet język polski 😀

  PS. Jakby ktoś nie wiedział. Polecam w trakcie zakładania konta na tym serwisie ustawienie sobie jakiegoś kraju spoza strefy euro bo wtedy za 2 gry wychodzi 12$ więc zawsze to taniej niż 10 ojro 🙂

 5. @Nomando dzięki za tą jakże dobrą informację :D. Zaraz zabieram się za zakupy 😉

 6. Zazwyczaj na te gry, które w Polsce dystrybuuje Cenega są blokady, spotkałem się przy tym już a propo zakupu Mafii na amazonie, green man gaming, gamefly, nuuvem…Jestem ciekaw jak jest w przypadku Mafii z getgamesgo, Nomado piszę, że aktywował, ale przypomina mi się moja ostatnia sytuacja z Falloutem New Vegas zakupionym na gamersgate, Fallout ma blokadę, klucz otrzymany od nich w wersji EU aktywował się na steamie, ale nie mogłem dokupić DLC bo wywalało komunikat, że mam złą wersję 😉

  1. Może tak być. Jak aktywowałem Mafię to Steam mi pokazał że to „Mafia II GetGamesGo” (albo „Mafia II GetGamesGo Retail” niepamiętam dokładnie), więc całkiem możliwe, że dokupywanie do tej wersji dlc będzie niemożliwe. Co do F:NV to ciekawostę mi sprzedałeś, bo też mam tą grę z GG, ale narazie tylko aktywowałem.

   1. Wyświetliło się dokładnie MafiaIIGetGamesGo Retail. I rzeczywiście nie mozna dokupić DLC. Przykładowo dla DLC Joe’s Adventure wyświetla się komunikat że owe DLC wymaga Mafii II w podstawowej wersji steam. Czyli grę da się aktywować, ale trzeba pożegnać się z DLC :F

 7. Z tą grą to jak z prawdziwą mafią – nie wiadomo, czym Cię zaskoczy 😛 Bardzo Wam dziękuję za wyklarowanie sprawy, ująłem już to zastrzeżenie w newsie.