Promocja na bundle z grami Daedalic w sklepie gram.pl

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocja na bundle z grami Daedalic w sklepie gram.pl"

 1. Taka mała dygresja dla osób nie w temacie.
  Armageddon Bundle oraz i Deponia – Complete Journey nie zawierają 4 części Deponii. Więc nazwa Complete Journey w tym frugim to kłamstwo :<

  1. Żadne kłamstwo, po prostu stworzyli zestaw Deponia Complete zanim powstała 4-ta część. Ale w sumie mogli faktycznie przewidzieć kolejną część a ten zestaw nazwać „Trilogy” i byłoby jaśniej.

   1. Przypomina mi przypadki z Season Pass i GOTY. Człowiek kupuje sobie GOTY bądź seaosn passy myśląc sobie, że będzie miał wszystkie dlc a tu niespodzianka, a w niektórych przypadkach się okazuje, że gra ma nawet podwójny season pass, a na domiar złego pomimo tego przechodzi na f2p (wskazuje palcem na evolve).

   2. Inna sprawa, że jak ktoś lubi to za taką cenę warto, nie było jeszcze chyba tak tanio. Natomiast jak ktoś jeszcze nie grał w ogóle to wciąż tańsza będzie edycja w gamebooku, gdzie za 9zł są klucze do trzech części pojedyńczo. Sam poważnie myślę nad uzupełnieniem kolekcji o to wydanie, gra jest świetna 🙂