X

«

»

Promocja na gry i dodatki z serii Might and Magic

nuuvem

W ramach śródtygodniowej promocji po obniżonej cenie możecie nabyć m.in.:

Might & Magic: Clash of Heroes – R$5,99 – Steam
Might & Magic: Clash of Heroes – I Am the Boss – R$1,79 – Steam
Heroes of Might and Magic V – R$5,99
Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate – R$3,74
Might & Magic: Heroes VI – Gold Edition – R$17,99 – Uplay
Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea – R$5,99 – Uplay
Might & Magic: Heroes VI – Shades of Darkness – R$11,99 – Uplay
Might & Magic X Legacy Deluxe Edition – R$17,99 – Uplay
Might & Magic X Legacy: The Falcon & The Unicorn – R$4,99 – Uplay

 • Mam pytanie – posiadam na Steam Might & Magic X Legacy, chciałbym do tego dokupić The Falcon & The Unicorn – będzie działało jeśli aktywuję to na Uplay? Ogólnie ten dodatek to jedyny warty uwagi w tej grze?

  • To, że posiadasz na steamie M&M X Legacy to raz. On i tak do działania wymaga uruchomionego Uplaya więc nie powinno tu nic kolidować i dodatek powinien się normalnie włączyć. Tak jak chyba wszystkie dodatki od Ubi – aktywuje je się w samej grze.
   Czy ten dodatek jest jedynym wartym uwagi w tej grze? Tak … bo to jedyny dodatek do tej gry (dodatkowych przedmiotów nie liczę). Podziękować należy Ubishopowi (oraz Limbic Entertainment) za to, że zaraz po premierze porzucili projekt. Gra ma potencjał, gdyby tylko devsi pociągnęli to trochę dłużej, może jakieś nowe patche, DLCki byłaby z tego na prawdę świetna gra a tak jest trochę średnia (zwłaszcza pod względem technicznym na 32bit systemach – zupełne kuriozum jak dla mnie, żeby zmniejszać jakość tekstur oraz ujmować głosy postaci, bo nie mam 64bitowca). Sama gra, fabuła, rozwój postaci jest bardzo fajny (chociaż brakuje mi tego, co było w starych M&M – szukania nauczycieli konkretnych umiejętności – tutaj uczysz się wszystkiego automatycznie a nauczyciele potrzebni są tylko do awansów).

 • Might & Magic: Heroes VI – Gold Edition Nareszcie przyzwoita cena. Ale i tak poczekam aż spadnie poniżej 20 zł 😀

 • Z tego co widzę to HoMM 6 Gold nie zawiera Shades of Darkness 🙁

  • Dodałem do biblioteki i wyświetla mi nie jako Heroes gold tylko właśnie Heroes VI Shades of Darkness więc ta wersja jest kompletna 😉

   • Tak jest na uplay’u. Ale w tej paczce nie ma SoD. Kupowałem sam golda na jakiejś wyprzedaży kilka miesięcy temu, w goldzie jest właściwie dodatkowa kampania Nekropolii i Craga Hacka.

    • Faktycznie mimo otoczki nie ma samej kampanii.

 • CasperPL

  Gry są po polsku ?

  • Heroes VI gold jest po polsku.

 • Dziwna sprawa. Kupiułem h6 gold dodaje sie z obrazkiem shades of darknees. Kupilem tez shades of sarkness i przy próbie aktywacji uplay krzyczy ze mam juz te gre. Co jest czyzby wersja gold h6 zawierała shades of darkness? Jak aktywowac na uplaju shades of darkness?

  • Klucze do dodatków wpisujesz i aktywujesz już w Hirołsach jest tam po lewo na górze opcja. A to że widać SoD w UPlay nic nie znaczy bo i tak trzeba mieć ten dodatek, który jest tylko w wersji Complete 😀

 • Ah… liczyłem na promo na complet 1-4 heroes 🙂