X

«

»

Promocja Far Cry w gram.pl

Far Cry – 7,90 zł
Far Cry 2 – 15,90 zł
Far Cry 3: Blood Dragon – 11,90 zł – Uplay
Far Cry 3 – 39,90 zł – Uplay
Far Cry 3: Digital Deluxe Edition – 43,90 zł – Uplay

Oferta ważna do jutra.

 • Łeee….Blood Dragon można kupić legalnie za 4zł….

  • chyba mnie to ominęło… ?

   • gamekeys(kropka)biz

    i wpisz far cry. będzie blood za 0,99euro

    • Haha, dobre!

     „Some of our keys must be activated via VPN” przyp. a to już pachnie banem na Steam jeśli to wykryją.

     „We guarantee our keys and Steam-gifts are legit. We get them from
     official suppliers from the particular publishers (przyp. skupujemy od innych którzy kupują je u dystrybutorów lub „dystrybutorów”). The keys and
     Steam-gifts will not be banned. STEAM-accounts and ORIGIN-accounts will
     also not be banned. To show you that we sale legit keys we offer a
     warranty of 3 years. That means: If a key, Steam-gift or a account is
     banned you will get a free replacment or your money back (przyp. ciekawe czy tylko za tą jedną grę czy zwracają wartość całego konta tj. zgromadzonych na nim gier?). This warranty
     is invalid if the key or the account is banned because of using cheats
     or other not allowed methods. (przyp. Valve zwykle nie podaje szczegółów dotyczących nałożenia bana)”

     Nie wiem jak inni ale do mnie nie przemawia ten sklep, nawet mimo tego, że ów Niemiec który go prowadzi, podaje swój NIP (tax id). A ta aktywacja za pomocą połączenia VPN to już całkowita abstrakcja. Ale jak ktoś się nie boi, jego sprawa…

    • Gra jest na Uplay!!!! Czytaj ze zrozumieniem!!!

     Nie musiałem używać VPN. Normalny legalny klucz, więc nie wiem po co sie tak rozpisujesz.

   • gamekeys(kropka)biz

  • Też bym chciał wiedzieć gdzie, bo planuję kupić te grę. Masz jakiegoś linka?

  • Piszesz „legalny” a tu z jakimś keyshopem wyjeżdżasz

   • GMG też jest keyshopem

    • Ja tylko przyczepiłem się do tej „legalności”. W świetle prawa
     rzeczywiście takie keyshopy najczęściej nie popełniają przestępstw, ale z punktu widzenia wydawców jak i graczy są wysoce niezalecane i niezaufane. Bo nigdy nie masz pewności, skąd ten klucz się wziął.

     Są keyshopy i „keyshopy”. To co podałeś nie jest oficjalnym sklepem, więc nawet nie porównuj go z GMG. Prawda jest taka, że żaden oficjalny reseller nie umożliwia zakupu kluczy niedostępnych w naszym regionie, czy to przez blokady IP (jak właśnie na GMG lub GG) lub przez swoje wewnętrzne sposoby (Amazon). Dlatego też, jeśli możesz kupić jakąś grę bez kombinowania z proxy na stronie sklepu to masz pewność, że uda się ją bez problemu uruchomić – wyjątkiem jest oczywiście Amazon, bo oficjalnie ich sklep jest tylko dla NA).

     Jeżeli więc jakiś tam sobie kejszopik sprzedaje gry wymagające VPN to świadczy, że ich intencje są niejasne. Mogą oczywiście to być legalnie kupione gry po niższej cenie z innej strefy, ale skorzystanie z nich może wiązać się z permanentną utratą konta. Pozostałe gry (te bez blokad cenowych) najczęściej pochodzą z wyprzedaży w oficjalnych sklepach (ile to ja gier z bundli w takich miejscach widziałem?) i ich ceny w ogóle nie są atrakcyjne – no bo przecież keyshop swoją marżę musi dorzucić. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby gry te kupić z przekrętem. Ostatnio bardzo modne stały się fraudy Humble’a, było też kilka sytuacji sforsowania zabezpieczeń i dostępu do keygenów. A istnieje przecież jeszcze teoretyczna szansa przejęcia naszego konta Steam. Jeśli gra sprzedana pochodzi z pudełka to właściciel opakowania może podjąć próbę „odzyskania skradzionego konta” jako dowód własności przedstawiając właśnie zdjęcia pudełka i paragon zakupu. Z tego samego powodu kupowanie kont Steam jest ryzykowne, bo sprzedawca może z tej opcji skorzystać i konto do niego wróci. Pewności nigdy nie masz – 100 gier może być nabytych przez nich legalnie, ale ta sto pierwsza zabruździ strasznie.

     Rzeczony Blood Dragon swego czasu był bodajże dodawany jako dodatek do kart graficznych. Nie zastanawiałeś się nigdy jak to się dzieje, że niektórzy mają po kilkadziesiąt sztuk takich blankietów? Dla mnie to też zawsze podejrzanie wyglądało. A z VPNu nie korzystałeś tylko dlatego, że Ubi nie stosuje blokad regionalnych. To inna firma, ale wiele zapisów prawnych mają bardzo podobnych (np. bezwzględne karanie handlem kontami), więc ich prawa wcale nie są takie inne.

    • Aleś się rozpisał:)
     Masz rację są legalne i „legalne” sklepiki. Oczywiście że nie polecam i nie polecę tego sklepu do zakupu każdej gdy.
     Co do Blood Dragon polecam tylko dlatego, że oni właśnie sprzedają kody z dodatków do kart graficznych. I tylko do tej gry.
     Z resztą się całkowicie z tobą zgadzam.

 • wydawało mi się że FC3 już na Amazonie chodził po jakieś 7,5$ i to w steamowej wersji

 • roger

  far cry i far cry 2 ma drm Uplay ? czy jak ?

  • „Format nośnika: klucz cyfrowy + plik” Wątpię czy da się na uplay. Szkoda bo chętnie bym wziął.

   • podpina się normalnie pod Uplay.

    • Kupiłeś teraz i podpiąłeś ? Która część ?