Promocja dnia na Gamersgate: Front Mission Evolved

Dzisiejsza promocja dnia na GamersGate to:

Front Mission Evolved za 5,99 Euro (24,78 zł)  [STEAM]

Taniej dostępny w najnowszym numerze CD-Action (02/2013).

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocja dnia na Gamersgate: Front Mission Evolved"

  1. To już lepiej przejść się po CD-Action – na płycie nadrukowany jest kod steam.

  2. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę 🙂 oferty tego typu wrzucane są na prośbę kilku z naszych czytelników, którym w zasadzie przyznaliśmy słuszność – o cyklicznych promocjach, takich jak daily deal na GG czy Steamie będziemy informować zawsze i o ile istnieje opcja, by kupić dany tytuł taniej, to z pewnością znajdzie się odpowiedni odnośnik gdzieś we wpisie (być może źle zrobiłem umieszczając info o CDA w rozwinięciu dopiero, poprawione).
    Po co? Tak byście nie musieli samodzielnie biegać po wspomnianych witrynach i na własną rękę dowiadywać się czy deal z poniedziałku, czy też wtorku może was zainteresować. Mamy zamiar udostępnić wam wszystko, na tyle, na ile to możliwe, w jednym miejscu zawsze pamiętając o uwzględnieniu możliwie najlepszej w danym momencie oferty. W Waszych rękach, koniec końców, pozostanie decyzja czy konkretny tytuł was interesuje i czy zechcecie zakupić bezzwłocznie, czy być może jeszcze poczekać na inną okazję 🙂

    1. Skoro mieszkasz w takim miejscu że CDA tam nie dociera to i tak polecam allegro, są tam właśnie klucze z CDA wystawione o połowę taniej niż na GG.