Promocja na Project CARS - Game Of The Year Edition

Project CARS i Project CARS 2 znikają z cyfrowej dystrybucji - przegląd ofert na gry z serii

Na oficjalnym Twitterze Project CARS pojawił się nowy wpis. Według podanych informacji, dwie pierwsze odsłony serii znikną z cyfrowej dystrybucji w ciągu najbliższych miesięcy. Project CARS zostanie usunięte z ofert sklepów 3 października, natomiast Project CARS 2 pożegnamy już 21 września.

Twórcy informują, że taka decyzja wynika z wygaśnięcia licencji na pojawiające się w serii Projcet Cars samochody oraz trasy. Działanie to nie wpłynie jednak na osoby, które juz posiadają tytuł w swojej bibliotece. Nadal będzie można korzystać ze wszystkich opcji dostępnych w grze, w tym z tryby multiplayer:

  • Project CARS – zniknie z cyfrowej dystrybucji 3 października
  • Project CARS 2 – zniknie z cyfrowej dystrybucji 21 września

Źródło: Twitter


Gdzie kupić tanio Project CARS 1 i 2 w wersji na PC i konsole?

Jeśli nie posiadacie jeszcze w swojej kolekcji pierwszych dwóch części z serii PC, to przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie. Zawarliśmy w nim najlepsze oferty na tanie Project CARS 1 i Project CARS 2 w wersjach na PC oraz konsole PS4, PlayStation 5, Xbox One i XSX.

Project CARS 1 i 2 w promocyjnych cenach na PS4 i PS5:

Promocja na Project CARS 1 i 2 na XO i Xbox Series X:

Najlepsze oferty na tanie klucze Steam z Project CARS i Project CARS 2:


Łowcy, co sądzicie o serii Project CARS? Posiadacie w swojej kolekcji dwie pierwsze odsłony? A może uważacie, ze to najlepsza okazja by nadrobić zaległości? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.