X

«

»

Pricematch Ubisoftu – gry nominowane do Video Game Awards 2014

uplay

Child of Light – 23,96 zł
South Park: Kijek Prawdy – 40,77 zł
Trials Fusion – 39,95 zł
Valiant Hearts – The Great War – 21,96 zł

 • łowcy można gdzieś taniej Kijek dostać?

  • Remirez

   Oczywiście. Za rok będzie taniej, ale dam Ci radę – poczekaj 5 lat, wtedy kupisz naprawdę tanio, bo będzie dobra promocja. Powodzenia.

   • 5 lat? Za 5 lat to maksymalna promocja na Kijek to będzie -40%. Skąd to wiem? Patrz inne, stare gry od Ubi.

    • Kamil Dziwota

     Jak Driver: San Francisco za 5 zł (potem był trochę drożej, ale wciąż w miarę tanio, a jakiś czas temu był w CD-Action i z powodu pewnej pomyłki chyba nawet dwa razy), Ghost Recon: Future Soldier za ok. 8 zł, Splinter Cell: Blacklist za 2,99 euro? To chyba trochę więcej niż -40%. 🙂

    • Nie mówimy tutaj o uPlayu, tylko o Steamie, bo jak wiadomo uPlay = nikogo.

    • Gryzuold

     1. to że nie Ciebie to nie znaczy że „nikogo”.
     2. bredzisz – na steamie wszystkie stare gry ubi nie dość że mają już niską cenę bazową, to jeszcze regularnie trafiają na promocje -75%. Przykłady? Forgotten Sands (2010), PoP (2008), AC (2008), AC2 (2010), FC2 (2008). Itd.

    • Assassyny i seria FC się nie liczą, bo prawie zawsze je przeceniają, kiedy obniżkę dostaje najnowsza część. Kiedy ostatni raz POP miał na Steamie większą obniżkę niż 40%? Podpowiem Ci, w marcu, więc brednie wypisujesz Ty koleżko ;).

    • Gryzuold

     1. stare gry od Ubi nie są przeceniane więcej niż -40%
     2. AC i FC się nie liczą, bo są przeceniane więcej niż -40%
     3. PoP się nie liczą, bo są przeceniane więcej niż -40% co najmniej raz w roku
     4. F**k logic.

    • PoP ostatni raz był przeceniony w marcu, powtarzam drugi raz. Jeżeli nie dostanie przeceny na WS to już możesz się pożegnać z większym promo niż 40% na Steamie.

     Kijek równie dobrze może zostać wycofany w ogóle ze sprzedaży, bo wszystko zależy od tego na ile lat Ubi wykupiło licencję do korzystania z marki South Park, więc lepiej kupić teraz niż nie kupić w ogóle.

     Double Agent i Heroes to są nowe gry, przynajmniej w moim rozumieniu, a Splinter dodatkowo łapie się pod prawo serii (Blacklist -75% = cała seria – 75%).

     Nie biorę pod uwagę obniżki na pudełka, bo te można faktycznie dostać bardzo tanio, z tym, że będzie to albo DRM-free, albo jedynie uPlay. Szczerze wątpię, aby SP kiedykolwiek trafiło do serii UE.

    • Gryzuold

     Chłopie, Heroes V ma już ponad 6 lat, więc warunek „za pięć lat” spełnia z naddatkiem. Wszystkie PoPy kupiłem na steamie na promocjach -75% już dawno temu (wyszły od 2.5 do bodajże 3.74 euro sztuka, więc zdecydowanie mniej niż po 40 zł), steamworksowe gry wydane przez Ubisoft też regularnie mocno przeceniają, także na Steamie (a że nie tylko na steamie, bo wszyscy sprzedają steamowe klucze, to i łatwiej dobrą promocję „ustrzelić”). SP już trafił do UE, sprawdź choćby na ceneo. Zgodzić się mogę jedynie z tym, że akurat Kijek może przestać być sprzedawany wcześniej niż za 5 lat z powodu wygaśnięcia licencji, dlatego nie warto czekać aż tyle. Nie zmienia to jednak faktu, że nie warto też jej brać za 40 zł gdy piątkę drożej kosztuje pudełko bez promocji. Kwestia czasu kiedy muve, empik i inne duże sklepy zaktualizują SRP i na pierwszej lepszej promocji kupi się pudełko o połowę taniej niż kluczyk z ubishopu.

    • „Wszystkie PoPy kupiłem na steamie na promocjach -75% już dawno temu”, ja też, ale na nowych promocjach już POP nie występuje ze zniżka -75%, więc tanio ich się nie dostanie, oczywiście na Steamie.

     Jeżeli SP faktycznie trafił do UE to wybacz, mój błąd. Generalnie pudełkami się nie interesuję, dlatego nie wiem dokładnie jak cenowo wypadają.

    • Gryzuold

     Przecież sam napisałeś że PoPy były ostatnio na promocji -75% w marcu (a wcześniej choćby na poprzedniej Winter Sale), więc jak niby „-75% już nie występuje”? Zresztą nie wiem czemu ewidentnie sarkastyczne stwierdzenie „poczekaj 5 lat, wtedy kupisz naprawdę tanio” traktujesz tak dosłownie, przecież oczywiste jest, że na Kijek Prawdy za mniej niż 20 zł np. na steamowej promocji nie trzeba będzie czekać nawet 2 lat. Czego jak czego, ale „kiszenia” cen Ubisoftowi zarzucić nie sposób.

    • Marzec było dawno temu, a sam fakt, że POPa nie było już w promocji na Summer Sale o czymś niestety świadczy.

    • Gryzuold

     5. Heroes V (2008) się nie liczy bo (…)
     6. Splinter Cell Double Agent (2009) się nie liczy bo (…)

     Wreszcie: Heniek spod monopolowego nie rozumie, że jeśli stara gra Ubisoftu (np. Kijek za 5 lat) będzie miała podstawową cenę 5-10 euro, to nawet „tylko” -40% będzie oznaczało że będzie tańsza niż 40 zł na dzisiejszej „promocji” Ubishopu. Cudzysłów nie bez powodu, gra trafiła już do taniej serii (Ubisoft Exclusive) i bez żadnych promocji można ją w sklepie w pudełku dostać za 45-50 zł. Wystarczy więc tylko poczekać na dość cykliczną akcję np. Empiku „Ubisoft Exclusive 2 za 1” i wtedy wyjdzie 25-30 zł.

   • Imponujące odpowiedzi. Tylko @mosterdziej odpowiedział na moje pytanie. Pytałem o to czy można obecnie kupić gdzieś taniej grę a wy odpowiadacie, że za 5 lat będzie taniej. No shit. Chce się zorientować za konkretnym produktem w chwili obecnej, żeby znaleźć najlepszą ofertę (wydaje mi się, że mimo wszystko temu też służy ten portal i dużo jest tu ludzi którzy są w stanie w tym pomóc) a tu odpowiedzi typu poczekaj 10 lat będzie za darmo.

  • Ja za 60zł brałem z jakiejś tam strony z kluczami. Na tamtą chwilę było to najtaniej chyba 🙂 Kijek prawdy!

   • Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę to -66% z okazji TGA na Steam to więcej niż to co obecnie Ubi ma w swojej ofercie. Nie wydaje mi się by w zimowej wyprzy było taniej więc pewnie złapie obecną ofertę.

  • Na steamtrades szło wyrwać za 5 kluczy, a więc nieco powyżej 30 zł. Osobiście czekam na winter sale i mam cichą nadzieję na -75%.

   • Gryzuold

    Nie szło. Gdyby szło, to tym bardziej szło by i teraz, bo jest taka sama promocja jaka była na Autumn Sale, a klucze w markecie stoją wyżej. Za 5 to możesz dostać wersję z blokadą, najtańsza bez jest bodajże w Kanadzie i bez żadnego zysku dla sprzedawcy (jedynie 15% market fee) wynosi jakieś 5.5. Bajdełej, 5 kluczy to rzeczywiście „nieco powyżej 30 zł” – bo 35-38, taniej nie dostaniesz (nie licząc wykorzystania kuponów allegro).

    • Dziwne, bo jakoś dostałem dwie oferty na 5 kluczy w czasie wyprzedaży. Klucze na naszym forum chodzą po 6-6,50 i taką cena się kierowałem.

 • Obecnie nie – gra pewnie będzie przeceniona podczas Zimobrania na Muve, ale po ostatnich dniach coraz bardziej watpie w dobra cene. Coś czuje, ze bedzie słabe promo.