X

«

»

Pricematch Amazona (31.03)

amazon-com

Thief – 33.34$ – Steam
Europa Universalis IV – 13.59$ – Steam
Europa Universalis IV: American Dream – 1.69$  – Steam 
Europa Universalis III: Divine Wind – 2.49$

W razie problemów z zakupami na Amazonie zapoznajcie się z tym poradnikiem.

 • Wiek toś gdzie taniej kupie Heroes VI Complete (steam) niż ok 50 zł,
  nigdzie taniej nie mogę znaleźć. Proszę o priv. Oczywiście wersja do
  ściągnięcia.

  • Heroes VI Complete w Steam Store podczas ostatniej Winter Sale było za 9,99€. Podczas letniej lub jednodniowej nie będzie drożej. Jak chcesz na Steam to albo czekasz, albo trading – nowsze tytuły Ubi kupi się chyba tylko na Steamie, w innych sklepach są tylko pod Uplay (taka polityka sprzedaży Ubi promująca ich platformę).

   P.S.
   Oczywiście wiesz, że kupując Heroes VI na Steam kupujesz wersję z oboma DRM jednocześnie – Steam jest nakładką na Uplay?

   • Czemu tylko na Steamie? Assassins Creed 3 był steamowy na Amazon, Far Cry 3 też zresztą. Nie wiem jak Heroes, ale ogólnie pojawiały się steamowe wersje gier Ubi poza samym Steam.

    • Dobrze wiedzieć. Na amerykańskim Amazonie nie kupuję ze względu na konieczność podawania lipnego adresu, a w wielu sklepach wkurzało mnie właśnie że tytuły Ubi są albo tylko pod Uplay (nowsze) albo standalone DRM (starsze), a bardzo rzadko pod Steam w zewnętrznych sklepach.

  • Ja kupiłem za jakieś 30zł Complete w gmg bodajże. To wydanie nie zawiera ostatniego dlc Cienie Mroku.

 • Zastanawia mnie teraz jedna rzecz, czy miesiąc temu gdy na allegro pojawiły się kody z grą Thief związane z kartami graficznymi, nie było dobrze wtedy w tą produkcję zainwestować.