Zawartość Immortals Fenyx Rising - Gold Edition

[PRICEBUG] Immortals Fenyx Rising Gold Edition na Switcha za jedyne 10,93 zł w Nintendo eShop!

W czeskim regionie sklepu Nintendo eShop pojawiła się fenomenalna promocja na Immortals Fenyx Rising Gold Edition. Kompletne wydanie gry na Switcha dostępne jest za jedyne 54,98 Kč (10,93 zł)! W polskim sklepie Nintendo zestaw ten kosztuje 82,98 zł, co jasno wskazuje, że jest to oczywisty pricebug 🙂

Uwaga! Jak w przypadku każdego błędu cenowego, radzimy pospieszyć się z zakupem.

Immortals Fenyx Rising Gold Edition tanio

Kompletne wydanie Immortals Fenyx Rising Gold Edition zawiera:

  • pełną wersję gry Immortals Fenyx Rising
  • dodatek A New God
  • dodatek Myths of the Eastern Realm
  • dodatek The Lost Gods

Informację o ofercie nadesłał Belarussian_bulba. Dzięki!


Jak zakupić grę w innym regionie Nintendo eShop?

  1. Na witrynie internetowej accounts.nintendo.com musicie zmienić region konta na kraj, w którym znajduje się najtańsza wersja gry, w tym przypadku są to Czechy.
  2. Dokonujecie zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłacacie zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem.
  3. Po skończeniu zakupów możecie z powrotem przestawić konto na rodzimy region – wystarczy ponownie skorzystać z witryny accounts.nintendo.com

Uwaga! Region konta Nintendo możecie zmieniać wielokrotnie. Musicie jednak pamiętać, że każda zmiana regionu resetuje środki, które znajdują się wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli posiadacie w swoim portfelu jakieś środki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, a nie o Gold Coins. Złote monety, które otrzymuje się za zakupy w sklepie Nintendo, przypisywane są do regionu w którym zostały zdobyte.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.