Promocja na FIFA 23

[PRICEBUG?] FIFA 23 na Xbox Series X|S za jedyne 69,98 zł dla posiadaczy gry FIFA 22

Jak donoszą nasi użytkownicy, posiadacze gry FIFA 22 mogą skorzystać z błędu cenowego i zakupić FIFA 23 na Xbox Series X|S za jedyne 69,98 zł! Szczegóły dotyczące oferty znajdziecie w dalszej części wpisu.

Jak zakupić tanio FIFA 23 na Xbox Series X|S?

Aby skorzystać z poniższego błędu cenowego musicie posiadać grę FIFA 22 w wersji na konsole Xbox Series X|S.

UWAGA! Przypominamy, że FIFA 22 dostępna jest w Xbox Game Pass Ultimate. Poniższy poradnik działa również z tą wersją gry 🙂

1. Uruchom grę FIFA 22 na swojej konsoli Xbox Series X lub XSS,

2. W menu, po prawej stronie pojawi się kafelek z informacją o 40% zniżki na grę FIFA 23,

3. Kliknij na powyższą informację i wybierz na kolejnym ekranie jeden z trzech kafli,

4. Po zatwierdzeniu chęci zakupu nowej odsłony gry, zostaniesz przeniesiony do okienka z podsumowaniem, gdzie pojawi się FIFA 23 na Xbox Series X|S za jedyne 69,98 zł!:

FIFA 23 PRICEBUG

Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, pamiętajcie o promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Oferta dostępna jest dla nowych i powracających subskrybentów usługi. Jeśli macie w planach zakup abonamentu na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,54 zł, 9 miesięcy za 111,49 zł, 13 miesięcy za 165,24 zł, 17 miesięcy za 212,09 zł. Szczegółowe informacje o XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.