Saints Row: The Third – 9.99$ – Steam
Omerta: City of Gangsters – 19.99$ – Steam
Worms Revolution – 7.49$ – Steam
Assassin’s Creed III – 29.99$ – Steam
Sonic & All-Stars Racing Transformed – 14.99$ – Steam

Przypominamy o kodzie gooncave (jednorazowa obniżka o 15%). Informacje o tym jak kupować z Amazon.com znajdziecie w naszym poradniku.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Price-match Amazona – dzień dziesiąty"

  1. A co to ma być? Wormsy ktore są beznadziejne na Steam 2.5 ojro a tu 7.5 dolca:D dawno nie widzialem zeby w euro bło taniej jak w dolarach:D

    1. Bo nie ma czego dodawać. promocje 2gry za 25 funtów są tam ciągle a price drop raz w tygodniu. Żadnych wybitnych nowości w tym tygodniu nie dodali, a gry w tych ofertach można dostać już od dawna w tych cenach. -80% na zavvi to tylko puste hasło w tym przypadku.

  2. Proponuję zmienic temat newsa na mniej chwytliwy, za to bardziej adekwatny: „A tymczasem na Amazonie…”.
    No, chyba że na serio uważacie, że 30$ za AC3 czy 14$ za Sonica ma jakikolwiek związek z cenami na Steam (AC3=18euro, Sonic=6,24euro. Podpowiedź: każda z gier z newsa jest tańsza na Steam).

  3. coś drogi ten Sonic… dobrze że go za karty na steamie kupiłem XD btw dla fanów Sonica – must have, dla reszty – bardzo dobra pozycja

  4. W zeszłym roku obniżki na amazonie były o wiele lepsze… Pamiętam, że kupiłem sobie M$ indie pack za 5$ i Saint’s Row 3 Complete za 2,5$.