Prey + Cosmonaut Shotgun Pack – 10,44 € (44,40 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na EUR w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Prey + DLC za 44,40 zł w cdkeys"

 1. Nie polecam kupować bo jest BAAAARDZO prawdopodobne że ta gra trafi do Monthly, szczególnie jeśli tą cene trzyma już od… chyba pół roku? Albo i lepiej.

  1. Super, dzięki za informację, tylko, że jest NIEWIELKIE prawdopodobieństwo, że jakaś gra Bethesdy trafi do Monthly.

  2. Skąd takie przypuszczenia? Przecież Prey jest dosyć świeży, jeżeli Beth miałaby się bundlować (ESO i darmowego Kwaka nie liczę) to raczej pojawiłby się Doom czy reboot Wolfa.

  3. Ej nie polecam kupować gier bo BAAAARDZO prawdopodobne że trafią do Monthly…

   1. No ale co jest złego z takim nastawieniem, lol? Tym bardziej jeśli ktoś i tak ma sporo tytułów w backlogu. Już nie raz słyszałem o sytuacjach jak ktoś sobie kupił gierke i pare dni później była w monthly/bundlu.

    1. Jest głupie. według takiego myślenia tak jak pisałem, gier się w ogóle nie opłaca kupować, no bo przecież mogą być w paczuszce. jak masz zaległości to co ci to przepraszam zmienia czy kupisz w bundlu czy w jakikolwiek inny sposób? przecież tak nie zagrasz, a cena którą zapłaciłeś? to tego czasu o niej zapomnisz. Co do ostatniego zdania… ja też słyszałem ale nie za bardzo wiem co to tu zmienia.