Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Prepaid do WOWa na 60 dni za 91,89 zł w cdkeys"

  1. No przecież jest za darmo*
   *jak się ma golda na tokeny, ja tak z pięć ostatnich lat gram 😉
   przez pierwsze 10 lat od wejścia wowa płaciłem za niego normalną kasę, nawet raz miałem 12 miesięcy abonament, diablo3 i mount gratis w tym ;D Jakoś płacze, że trzeba wydawać kasę na dobrą usługę za 13euro na miesiąc to ja nie wiem, nie pracuje, nie ma kieszonkowego? Tyle się zarabia w 3 godziny max, a nawet krócej, a zabawy jest na 30 dni.

   1. Nie jest za darmo. Nawet jak kupujesz abonament za gold, to i tak ktoś musi ten gold kupić, więc kasa i tak trafia do acti/blizz. Tylko ty jesteś osobą co nie płaci.

    Do tego ogólnie trochę to mylące „jest za darmo”, bo ktoś, kto nie interesuje się farmą golda, nie ma czasu, by się tym zajmować, to nie będzie w stanie uzbierać golda na abonament. Z tego co wiem, trzeba go uzbierać dużo i poświęcić dużo godzin albo na auction housie (obserwacja co schodzi, farma itemów, rozwijanie profesji), albo robienie innych aktywności.

    Chodzi mi o to, że trzeba dużo czasu poświęcić a tego nie napisałeś.
    Do tego mówisz „dobrą usługę”, to ja się chętnie dowiem, gdzie usługa od acti/blizz jest taka dobra? Słaby balans pvp i olanie pvp? Słabe raidy(zwłaszcza najnowszy)? Nędzna fabuła (kretynizmy sylvany to już brak słów), olanie głównej gry na rzecz podstawki? A może farmienie apexów czy czego tam teraz na upgrade naszyjnika? A może brak ciekawych zajęć na mapie świata? Albo kijowe profesje (widziałeś w ogóle jak powinny być zrobione profesje? Final Fantasy świetnie to ogarnęło) Chętnie się dowiem, serio, gdzie ta dobra usługa, bo jak dla mnie, to gracze w wowa teraz, to głównie uzależnione osobniki nie mające nic ciekawszego w życiu do roboty gadające herezje o tym jaki to blizz kochany, bo można im dawać swoje „pinionszki”.

    1. Na twoje słabości jest classic (grind fest) i tam się aktualnie wszyscy bawimy, retail jest dla casuali i maniaków mythic+ 😉 Co do golda mnie wystarczy 20 min dziennie, a na ah 2 min aby mieć abonament, wystarczy chcieć.Fakt nie jest to dla początkujących ale kto powiedział, że nowy ma od razu mieć na tokena, takim sposobem blizz by poszedł z torbami i na 100% nie było by tokenów. „to i tak ktoś musi ten gold kupić”? Że co? Wymieniam gold na tokena lub 13 euro i tyle, zero interakcji z graczami.