Premiera Sons Of The Forest

Premiera Sons Of The Forest na PC. Kup sequel The Forest za 138,99 zł na Steam

Na platformie Steam odbyła się właśnie premiera Sons Of The Forest. Kontynuacja świetnie ocenianego The Forest, które zebrało imponujące 95% pozytywnych ocen spośród AŻ 392111 recenzji, zadebiutowało dziś w ramach usługi Early Access. Wszyscy zainteresowani mogą zakupić tytuł już za 138,99 zł.

Sons Of The Forest stanowi kontynuację wydanego w 2018 roku The Forest. Tytuł ten nie zmienia drastycznie koncepcji zabawy i pozostaje survival horrorem, skupionym w dużej mierze na craftingu. W ramach opowiadanej historii, ponownie odwiedzimy wyspę zamieszkiwaną przez przerażające mutanty. Gracze trafiają na nią w wyniku katastrofy helikoptera, na pokładzie którego przebywał główny bohater oraz jego towarzysz. Całość możemy rozegrać w pojedynkę, a także w ramach rozbudowanego tryby współpracy.

Informację o ofercie nadesłał Majexsky. Dzięki!


Gdzie kupić tanio The Forest na Steam?

Łowcy, jeśli nie przepadacie za wczesnym dostępem lub uważacie podaną cenę za wygórowaną, to zawsze możecie sprawdzić pierwszą odsłonę serii. Poniżej znajdziecie najlepsze aktualnie oferty na tanie The Forest na Steam:


Łowcy, jeśli jesteście fanami survivali, waszej uwadze polecamy nasze Top gier survivalowych gwarantujących setki godzin zabawy.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.