Pre-order Dead Space Remake

Premiera Dead Space Remake już w styczniu! Cena na PlayStation 5 i Xbox Series przyśpiesza bicie serca

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych powrotem na pokład USG Ishimura. Data premiery Dead Space Remake została oficjalnie potwierdzona. Twórcy zapowiedzieli, że gra zadebiutuje na rynku już 27 stycznia 2023 roku. Zaprezentowali również nowy fragment rozgrywki. W tym samym czasie rozpoczęła się przedsprzedaż produkcji. Cena pre-orderu Dead Space (2023) na PS5 oraz XSX / XSX zaczyna się od 349,90 zł!

Czym jest Dead Space (2023)?

Dead Space (2023) to remake pierwszej odsłony serii, wydanej pierwotnie w 2008 roku. Tytuł zaoferuje stworzoną od podstaw grafikę na miarę najnowszej generacji konsol, a także poprawione udźwiękowienie. Zmianami dotknięta zostanie także rozgrywka. Według twórców ulepszenia gameplay’u nie wpłyną negatywnie na klimat produkcji, który pozostanie wierny oryginałowi. Oznacza to, że tytuł pozostanie klasycznym survival horrorem w kosmosie.

W Dead Space Remake ponownie wcielimy się w postać Isaaca Clarke’a. Zwykłego inżyniera, który został wysłany na pokład USG Ishimura w celu jego naprawy. Nic jednak nie idzie zgodnie z planem, a nowym celem bohatera jest przetrwanie. Prawdopodobnie, w przeciwieństwie do oryginału, nasz protagonista nie będzie niemy i zyska tym samym więcej osobowości. Zgodnie z kartą produktu na Steam, Dead Space będzie posiadać polską wersję językową w postaci napisów.


Gdzie kupić pre-order Dead Space Remake na PC i konsole?

Premiera Dead Space Remake została zaplanowana na 27 stycznia 2023 roku. Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series. Już dziś możecie zamówić odświeżoną wersję horroru w przedsprzedaży. Cena Dead Space (2023) na PC (klucz Steam) wynosi aktualnie 269,90 zł:

Specjalne wydanie Dead Space: Cyfrowa Edycja Specjalna zawiera:

  • podstawową wersję gry Dead Space
  • 3 unikatowe kombinezony
  • 2 tekstury kombinezonu

Łowcy, jak podoba się Wam cena Dead Space Remake?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.