Pre-order The Hidden Treasures of Area Zero

Pre-order The Hidden Treasures of Area Zero dostępny w eShopie. Zamów dodatki do Pokemon Scarlet/Violet już dziś!

W ramach dzisiejszego wydarzenia Pokemon Presents zapowiedziano DLC do Pokemon Scarlet/Violet. Pakiet będzie się składał z dwóch rozszerzeń: The Teal Mask oraz The Indigo Disk. Pre-order The Hidden Treasures of Area Zero dostępny jest już w ofercie Nintendo eShop. Cena dodatku wynosi w przedsprzedaży 140 zł.

Dodatek The Hidden Treasures of Area Zero możecie zakupić jedynie za pośredniczemu Nintendo eShop. Jeśli zakupicie pakiet rozszerzeń przed 31 października, to w ramach bonusu otrzymacie kod na Hisuian Zoroark – niedostępnego do zdobycie w ramach rozgrywki. Od razu po zakupie będziecie mogli wykorzystać także nowe zestawy mundurowe, różne dla wersji Scarlet i Violet. Według podstron poszczególnych DLC The Teal Mask zadebiutuje jesienią (do 31 grudnia 2023 roku), natomiast The Indigo Disk pojawi się zimą 2023 roku (do 30 kwietnia 2024 roku).

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.